Wyszukiwałeś:

Civic X

Type X

S X

. Znaleziono 65 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Civic Type S

Spróbuj też wyszukać: honda civic type s

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 65 wszystkich):

Wątek na forum: Honda Civic Type S

Civic piekne autko, i wersja 5d, i 3d, i type R i civic sedan, a przy tym stosunkowo niezawodne, bezpieczne i dynamiczne, tylko troche ta cena <span class="author">~jarekspan>

 

Honda Civic Type S

Honda Motor Europe zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży już na początkuprzyszłego roku nowego, 3-drzwiowego hatchbacka Civic Type S.

 

Dwa sportowe wcielenia Hondy Civic

Władze japońskiego producenta aut doszły do wniosku, że nadszedł najwyższyczas, aby rozszerzyć rodzinę Hondy Civic o dwa modele zorientowane nawydajność. Jeden z nich otrzymał przyrostek 'S' co oznacza Sport, natomiastdrugi 'R' jak Racing.

 

S jak Sport, R jak Racing

Honda przygotowała nie lada gratkę dla fanatyków dynamicznej jazdy. Na naszrynek wchodzą właśnie dwie nowe odsłony modelu Civic nastawione nawydajność. Jedna z nich należy do znanej od dawna serii Type-R, natomiastdruga to bardziej cywilna wersja o nazwie Type-S.

 

Honda Civic Type S

Na pierwszy rzut oka wygląda niemal identycznie jak wersja 5-drzwiowa. Przybliższym poznaniu stopniowo odnajdujemy elementy różniące Hondę CivicType S od wersji „cywilnej“. Niestety są to elemety przeważniestylistyczne.

 

Honda Civic Type S: Sportowa ambicja

Na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym. Gdybypostawić obok siebie wersję cywilną oraz Type S trzeba by było dobrze sprzyjrzeć, żeby zobaczyć jakąkolwiek różnicę. Zdradza ją jedyniewypełniona krwistoczerwonym kolorem literka S na tylnej klapie. Postanowiliśmysprawdzić czy tym razem mamy do czynienia z autem iście sportowym, czy teżjest to kolejna, drapieżna wersja stylizacyjna.&nbsp;

 

Z Europy do Japonii

Produkowany wyłącznie w brytyjskiej fabryce Hondy Civic Type R w przyszłymroku trafi do sprzedaży także i na japoński rynek.

 

Civic Type R już w Genewie

Już za trzy tygodnie rusza wystawa samochodowa w Genewie, a na niej międzyinnymi zobaczymy nową Hondę Civic w topowej odmianie Type R. Niestety, będzieto dopiero wersja koncepcyjna. Na seryjną musimy poczekać do przyszłego roku.

 

Honda Civic Type R ? rekordzista już w produkcji

Pierwsze egzemplarze Hondy Civic Type R nowej generacji już schodzą z taśmyprodukcyjnej, a tymczasem samochód zdążył już pobić rekord toruNurburgring pozostawiając w tyle najszybszego Golfa w historii.

 

Honda Civic Type R z rekordem okrążenia toru Estoril

Honda kontynuuje swój program ustanawiania rekordów przejazdukolejnych torów wyścigowych. Tym razem nowy rekord okrążenia dlaHondy Civic Type R na torze Estoril w Portugalii ustanowił Tiago Monteiro.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Civic Type S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018