Wyszukiwałeś:

Civic X

sedan X

. Znaleziono 87 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Civic sedan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 87 wszystkich):

Wątek na forum: Honda Civic Type S

Civic piekne autko, i wersja 5d, i 3d, i type R i civic sedan, a przy tym stosunkowo niezawodne, bezpieczne i dynamiczne, tylko troche ta cena ~jarek

 

Civic sedan od 69.900 zł

Znane są już ceny wchodzącej na nasz rynek w czerwcu czterodrzwiowej wersjimodelu Honda Civic. Aby stać się posiadaczem kompaktowego sedana Hondy trzebabędzie wydać minimum 69.900 zł.

 

Honda Civic sedan w Polsce

Honda po raz kolejny poszerza gamę swojego topowego modelu Civic. Powprowadzeniu na polski rynek 5-drzwiowej wersji hatchback w ofercie japońskiejmarki pojawił się również sedan. W Polsce ta odmiana Civica dostępnabędzie tylko z jednym silnikiem benzynowym, a ceny rozpoczynać się będą od69 900 zł.

 

Honda Civic: Po prostu inna

Stało się już niemal tradycją, że wersje nadwoziowe sedan i hatchbackmodelu Honda Civic różnią się od siebie. W zależności od generacjiraz bardziej raz mniej. W przypadku najnowszej sagi, która w Polscepojawiła się w pierwszej połowie 2006 roku różnice pomiędzy cztero-i pięciodrzwiowymi wersjami są po prostu duże.

 

Honda Civic Hybrid: Auto przyszłości?

Wprawdzie elektryki we współczesnych samochodach co niemiara, to jednakwciąż za napęd odpowiedzialne są przeważnie silniki spalinowe. Czytechnologia hybrydowa ma szansę zrewolucjonizować motoryzację? Sprawdziliśmyna przykładzie Hondy Civic Hybrid.

 

Nowa Fabia i Civic Hybrid na czwórkę

W lipcowych testach zderzeniowych organizacja Euro NCAP poddała próbom dwakolejne modele samochodów: nową generację Skody Fabia i Hondę Civic sedan znapędem hybrydowym. Oba auta za oferowane bezpieczeństwo otrzymały po 4gwiazdki.

 

Honda Civic sedan bez stopu

Honda Poland rozpoczęła akcję serwisową modelu Civic w wersji sedan.Przyczyną jest niepoprawnie działający włącznik świateł stopu hamulca.

 

Nowy amerykański Civic

Honda pokazała właśnie nowego Civica, którego koncept mogliśmyoglądać podczas targów motoryzacyjnych w Detroit.

 

Czy warto kupić: Honda Civic VII (2001-2006)

Schodząca w tym roku ze sceny ósma generacja Hondy Civic nie byłaby, wmomencie swojego debiutu, może aż takim zaskoczeniem, gdyby nie... jejpoprzednik, będący całkowitą przeciwnością obecnego wciąż jeszczeCivica. Japończycy postawili wówczas zdecydowanie na funkcjonalnycharakter auta, upodobniając go wręcz do minivana. Mimo to, a może właśniedzięki temu, dziś jeszcze Civic VII cieszy się sporym wzięciem na rynkuwtórnym.

 

Honda Civic Sedan ? droższa niż hatchback

Polski importer Hondy opublikował cenniki modelu Civic w wersji sedan.Japońska firma położyła duży nacisk na wyposażenie związane zbezpieczeństwem, dlatego ceny popularnego kompakta są dość wysokie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Civic sedan".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018