Wyszukiwałeś:

ClearTec

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ClearTec

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Czysty Colt w Polsce

W ofercie polskich dilerów Mitsubishi Motors pojawił się już nowyprzyjazny środowisku model o nazwie Colt ClearTec, wyposażony w pakietrozwiązań technicznych służących obniżeniu spalania i emisji dwutlenkuwęgla.

 

Milionowe Mitsubishi z Europy

Zaledwie rok po obchodach czterdziestolecia, fabryka NedCar świętujeprodukcję milionowego egzemplarza Mitsubishi, którym był przyjaznyśrodowisku model Colt ClearTec.

 

Najlepsze elektryczne auto

Mitsubishi i-MiEV — pionierski miejski samochód elektrycznyMitsubishi — został wybrany "Elektrycznym pojazdem roku 2009".Nagrodę wręczono podczas ceremonii GreenFleet w Guildhall, w Londynie.

 

140 lat Mitsubishi

W tym roku firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) kończy 40 lat, a całykoncern Mitsubishi obchodzić będzie 140 urodziny. Japońska firma ma bardzodługą i bogatą historię sięgającą XIX wieku, a więc czasów, gdyna wodzie i lądzie niepodzielnie królował silnik parowy...

 

Mitsubishi ASX - znamy ceny

Znana jest już cena i lista wyposażenia najnowszego crossovera markiMitsubishi. Mitsubishi ASX, którego można już zamawiać w salonachjapońskiej marki, kosztować będzie od 67,7 tys. zł.

 

Mitsubishi ASX jak świeże bułki

W polskich salonach debiutuje właśnie produkowany w Japonii crossoverMitsubishi ASX. Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży zebrano ponad900 zamówień na to auto. We wszystkich placówkach dilerskich spodznaku Trzech Diamentów na klientów czekają już samochodytestowe.

 

Mitsubishi ASX: Mniejszy brat

Tak naprawdę ma być odpowiedzią Mitsubishi na Nissana Qashqai, któryna europejskim rynku bije rekordy popularności okupując pierwsze miejsca nalistach bestsellerów wśród crossoverów. Aby jednocześniezrobić go "po kosztach", konstruktorzy Mitsubishi wykorzystaliwszystko to, co się dało z większego Outlandera.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019