Wyszukiwałeś:

Clio X

Sport X

. Znaleziono 96 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Clio Sport

Spróbuj też wyszukać: 206 rc

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 96 wszystkich):

Wątek na forum: Renault Clio Sport: Czas na zabawę...

Fajne auto, cena też do przełknięcia pozostało jużtylko naprawić polskie drogi i można ruszać :) ~margol

 

Renault Clio Sport: Gorąca pasja

Zadanie, które postawiono konstruktorom nowego Clio Sport to zachowaćoryginalny charakter podnosząc jakość i dynamizm. Rezultatem tego jestsamochód, w którym akcent położony jest na wydajność, pasję orazprzyjemność jazdy.

 

Renault Clio Sport we wrześniu

Już od września na polskim rynku dostępny będzie Renault Clio Sport. Auto tozachowa oryginalny charakter Clio III, a jednocześnie jego konstrukcja orazdynamika mają zapewnić wyjątkowe doznania podczas jazdy.

 

Clio z duszą F1

Wczoraj w Amsterdamie pion techniczny Renault Sport przedstawił mocnousportowioną wersję modelu Clio. Symbol 'R27', który otrzymało Clio tonawiązanie do osiągnięć i tradycji marki związanych z Formułą 1.

 

Renault Clio Sport: Czas na zabawę...

Płeć piękna mówi, że mężczyźni to tak naprawdę duże dzieci.Kiedy muszą zachowywać się jak dorośli przybierają postać twardzieli, alegdy tylko nadarzy się okazja szybko zapominają o codzienności i idą siębawić swoimi autami czy innymi gadżetami. Chyba większości facetówtakie porównanie odpowiada tym bardziej, że o tą infantylną stronężycia skrupulatnie dbają 'drugie mamy' czyli producenci samochodów. Ot,jak na przykład Renault, które od dawna ma w swojej gamie kilkasportowych aut na widok których budz

 

Renault Clio Sport w rejonie Cassis

 

Renault Clio Sport w malowniczej górskiej scenerii francuskiego Cassis.

 

RSMP: Markowy puchar Renault Cliomo

KRAUSE 38. Rajd Elmot – pierwsza runda Rajdowych Samochodowych MistrzostwPolski 2010 będzie jednocześnie debiutem nowopowstałego cyklu pucharowegoClioCup. Już w najbliższy weekend na dolnośląskich odcinkach specjalnychzobaczymy 8 z 11 zgłoszonych do rozgrywek zawodników dysponującychróżnymi wersjami Renault Clio.

 

Pięć limitowanych Clio R.S. w Polsce

Renault wraz z zespołem Red Bull Racing przygotowało limitowaną edycję ClioR.S. aby uczcić tytuł Mistrza Świata Konstruktorów Formuły Jeden sezonu 2011. Na polski rynek jest przeznaczonych 5 egzemplarzy tego limitowanego modelu.

 

Clio RS z turbo i podwójnym sprzęgłem

Na stoisku Renault podczas wystawy w Paryżu największym zainteresowaniemcieszy się oczywiście czwarta już generacja Clio, jednak miłośnicysportowych aut równie często spoglądają w kierunku sportowej odmianymodelu, czyli Clio RS.

 

Renault przedstawia Clio w wersji RS

Najnowszy design Renault, który poznaliśmy wraz z premierą Clioczwartej generacji, w końcu otrzymał pasujące do niego wnętrzności. Cliozostało zmodyfikowane przez specjalistów z Renault Sport.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Clio Sport".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019