Wyszukiwałeś:

Clio X

Williams X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Clio Williams

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Renault Clio Sport: Czas na zabawę...

Płeć piękna mówi, że mężczyźni to tak naprawdę duże dzieci.Kiedy muszą zachowywać się jak dorośli przybierają postać twardzieli, alegdy tylko nadarzy się okazja szybko zapominają o codzienności i idą siębawić swoimi autami czy innymi gadżetami. Chyba większości facetówtakie porównanie odpowiada tym bardziej, że o tą infantylną stronężycia skrupulatnie dbają 'drugie mamy' czyli producenci samochodów. Ot,jak na przykład Renault, które od dawna ma w swojej gamie kilkasportowych aut na widok których budz

 

Red Bull i Infiniti razem

Za dwa lata Infiniti wprowadzi do sprzedaży bardzo szybki i mocny model,który najprawdopodobniej zostanie stworzony z zespołem F1 Red BullRacing.

 

Renault Clio: Raz, dwa, trzy i cztery

Przez 22 lata Renault sprzedało 11 mln egzemplarzy modelu Clio. Przez te lataauto zdobyło dwa razy tytuł COTY. Jesienią tego roku do polskich salonów trafi najnowsza, czwarta generacja.

 

Renault przywróci legendę Clio

Renault planuje wskrzesić legendarny model, który był, owocemwspółpracy dwóch wielkich firm - Renault i zespołu Williams. W2014 roku na rynku ma pojawić się Clio Williams stworzone na bazie czwartejgeneracji miejskiego Renault.

 

Top 10: Auta na aukcji Silverstone

W ten weekend na torze Silverstone odbędzie się wyprzedaż. Na aukcji możnazakupić wiele bardzo ciekawych samochodów. Stworzyliśmy bardzosubiektywny ranking 10 najciekawszych egzemplarzy do wylicytowania.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Clio Williams".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019