Wyszukiwałeś:

Clio

. Znaleziono 751 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Clio

Spróbuj też wyszukać: clio III renault clio clio wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 751 wszystkich):

Renault Clio III: Skazany na sukces?

Od momentu wprowadzenia pierwszych modeli Renault Clio na europejski rynek w1990 roku auta te cieszą się niesłabnącą popularnością. Tę regułęwydaje się potwierdzać także najnowsza generacja Renault Clio III - zdobywcaprestiżowej nagrody 'Car of the Year 2006'.

 

Clio z nowym silnikiem

Renault Clio III, zdobywca tytułu Car of the Year 2006, będzie teraz oferowanyna polskim rynku w nowej wersji silnikowej. Nową jednostką będzie silnikbenzynowy o mocy 65 KM.

 

Renault Clio Sport we wrześniu

Już od września na polskim rynku dostępny będzie Renault Clio Sport. Auto tozachowa oryginalny charakter Clio III, a jednocześnie jego konstrukcja orazdynamika mają zapewnić wyjątkowe doznania podczas jazdy.

 

Clio z duszą F1

Wczoraj w Amsterdamie pion techniczny Renault Sport przedstawił mocnousportowioną wersję modelu Clio. Symbol 'R27', który otrzymało Clio tonawiązanie do osiągnięć i tradycji marki związanych z Formułą 1.

 

Będzie Clio kombi

Do wąskiego (jeszcze?) grona małych aut z nadwoziem typu kombi dołączykolejny przedstawiciel. Po raz pierwszy w historii w takiej wersji nadwoziowejoferowane będzie także Renault Clio.

 

Clio kombi już we Frankfurcie

Potwierdziły się informacje o planowanej premierze Renault Clio w wersjikombi. Zaledwie pół roku po prezentacji koncepcyjnego Clio Grand Toura wGenewie, Renault pokaże ten model już w wersji produkcyjnej na wystawie weFrankfurcie.

 

Limitowane Clio na dwudzieste urodziny

Z okazji dwudziestych urodzin modelu Renault Clio francuski koncern wypuściłna rynek specjalną wersję tego modelu - "Dwudziestkę", którana rynku polskim dostępna będzie już od marca w odmianie 5-drzwiowej orazGrandtour (kombi).

 

Renault Clio: Raz, dwa, trzy i cztery

Przez 22 lata Renault sprzedało 11 mln egzemplarzy modelu Clio. Przez te lataauto zdobyło dwa razy tytuł COTY. Jesienią tego roku do polskich salonów trafi najnowsza, czwarta generacja.

 

Clio RS z turbo i podwójnym sprzęgłem

Na stoisku Renault podczas wystawy w Paryżu największym zainteresowaniemcieszy się oczywiście czwarta już generacja Clio, jednak miłośnicysportowych aut równie często spoglądają w kierunku sportowej odmianymodelu, czyli Clio RS.

 

Nowe Renault Clio już w Polsce

Od kilku dni we wszystkich środkach masowego przekazu prezentowane jest noweRenault Clio. Na obrazkach samochód prezentuje się świetnie, ale mymieliśmy okazję sprawdzić czy zyskuje przy bliższym poznaniu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018