Wyszukiwałeś:

Colorado

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Colorado

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

MINI "Colorado" zamiast BMW X3

Magna Steyr otrzymała od BMW propozycję budowy off-roadowej odmiany MINI onieformalnej jeszcze nazwie "Colorado". Bawarski koncern potwierdziłtym samym, że chce kontynuować współpracę z austriacką firmą takżepo wygaśnięciu kontraktu na produkcję SUV-a X3.

 
 

Chevrolet ma nowego pickupa

Chevrolet Colorado - to średniej wielkości pickup, który pod koniecmarca oficjalnie zadebiutuje na targach w Bangkoku. Amerykański koncernuchylił rąbka tajemnicy, prezentując m.in. pierwsze zdjęcie swojej nowości.

 

Koncept Colorado już jest

Chevrolet udostępnił właśnie zdjęcia oraz więcej informacji na tematkoncepcyjnego następcy pick-upa Colorado.

 
 

Pickup Chevroleta na Europę?

Wprawdzie segment pickupów na europejskim rynku swój boom ma jużza sobą, co jednak nie oznacza, że tego typu auta nie mają racji bytu. Byćmoże do wejścia na nasz kontynent z pickupem szykuje się Chevrolet, azapowiedzią jest koncepcyjny Colorado Rally, którego będzie możnapodziwiać na wystawie samochodowej we Frankfurcie nad Menem.

 
 

Chevrolet Colorado na nowo

Chevrolet w stolicy Bangkoku, stolicy Tajlandii zaprezentował nowy model pickupa - Chevroleta Colorado. Samochód ma pojawić się na 60 rynkach całego świata. Nad tym modelem inżynierowie i projektanci Chevroleta pracowali 5 lat.

 

Chevrolet Colorado

 

Nowa generacja pickupa Chevrolet Colorado będzie kolejnym globalnym modelem w gamie amerykańskiej marki.

 

1,2 mln Chevroletów

W trzecim kwartale tego roku Chevrolet sprzedał na całym świecie 1,2 mln aut. Liczba ta to najlepszy rezultat w okresie od lipca do września w stuletniej historii marki. W pierwszych  9 miesiącach 2011 roku Chevroletsprzedał 3,6 mln aut na całym świecie. 

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019