Wyszukiwałeś:

Colt

. Znaleziono 193 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Colt

Spróbuj też wyszukać: mitsubishi colt colt wymiary mithubisi lancer 2009

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 193 wszystkich):

Wątek na forum: Mitsubishi Colt: W stronę Lancera

Początek tekstu to zwykła bzdura! W Polsce (a i chyba w całej Europie) Lancer jest stosunkowo mało popularny, nie występuje nawet w zestawieniach takich firm jak DEKRA - a Colt występuje zawsze. Japończycy do zeszłego roku w ogóle nie inwestowali - z sobie znanych przyczyn - w reklamowanie Lan...

 

Colt nadal w produkcji

Japoński producent samochodów, Mitsubishi poinformował w czwartek, żebędzie kontynuował produkcję modelu Colt w holenderskiej fabryce NedCar,mimo, iż DaimlerChrysler podjął decyzję o zakończeniu produkcji SmartaForFour w tej fabryce.

 

Colt CZC już w produkcji

W niewiele ponad rok od podpisania przez Mitsubishi Motors Europe i Pinifarinaporozumienia o projektowaniu, wdrożeniu i produkcji modelu Colt w wersjikabriolet, ruszyła produkcja modelu Mitsubishi Colt CZC.

 

Colt CZC: Kabrio-krasnal w Polsce

W polskich salonach Mitsubishi zadebiutował właśnie sportowy Mitsubishi ColtCZC - Coupe-Cabriolet. Dzieło stylistyczne Pininfariny jest dostępne zbenzynowym silnikiem o pojemności 1.5 l. i mocy 109 KM w 2 wersjachwyposażenia - Invite i Instyle. Ceny rozpoczynają się od 68 990 zł.

 

Limitowany Colt ZEN

Wraz z listopadem w salonach Mitsubishi pojawiła się limitowana wersja modeluColt o nazwie ZEN. Wersja ta wyróżnia się bogatym wyposażeniem oraz użyciemwysokiej jakości materiałów.

 

Colt z twarzą Lancera

Podczas wystawy w Paryżu można było po raz pierwszy zobaczyć niemalzupełnie nową wersję modelu Mitsubishi Colt. Najmniejszy w europejskiej gamiejapońskiego koncernu model pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym roku.

 

Nowy Colt od 35.190 zł

W polskich salonach Mitsubishi debiutuje właśnie nowa generacja najmniejszegow gamie modelu Colt. Warte podkreślenia jest to, że mimo bogatszegowyposażenia jest on tańszy od swojego poprzednika - o 1.800 zł za wersję3-drzwiową i 1.200 za pięciodrzwiową.

 

Mitsubishi Colt: W stronę Lancera

Choć Mitsubishi Colt obecny jest na rynku już od ponad 30 lat, topopularnością raczej nie ma co się równać do większego o segmentLancera. Czy ostatnia zmiana modelu, upodabniająca Colta do Lancera, możespowodować zmianę tę tendencję?

 

Czysty Colt w Polsce

W ofercie polskich dilerów Mitsubishi Motors pojawił się już nowyprzyjazny środowisku model o nazwie Colt ClearTec, wyposażony w pakietrozwiązań technicznych służących obniżeniu spalania i emisji dwutlenkuwęgla.

 

Mitsubishi Colt - mała ciężarówka

Do sprzedaży trafił właśnie Mitsubishi Colt, w wersjach 3- i 5-drzwiowej, z4-osobową homologacją ciężarową. Dzięki temu, przy zakupie tego autabędzie możliwe odliczenie 100% podatku VAT.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018