Wyszukiwałeś:

Combo

. Znaleziono 125 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Combo

Spróbuj też wyszukać: vectra c diesel opinie corsa c nowe combo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 125 wszystkich):

Wszystko o samochodach Opel Combo

Opel Combo pojawił się w sprzedaży w 1985 r. Był dwumiejscowym furgonem zbudowanym na bazie Kadetta. Od 1993 r. Opel Combo wytwarzany jest na bazie Corsy. W 1997 r. pojawiła się druga generacja tego popularnego "dostawczaka". Całkowita zmiana stylu nastąpiła w 2001 roku, kiedy to Opel Combo stał ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Opel Combo: Osobowa bagażówka

3.75 Człowiek czuje się w nim dobrze. Dziękidużej szybie przedniej wszystko bardzo dobrze widać. Jak się przesiadam donormalnego osobowego to czuje się jak w ciasnym czołgu.Szczególnie przez tąszybę :) Właściwości użytkowe bezcenne, choć kokpit móg...

 

Opel Combo może się zapalić

Wyciek paliwa, a w skrajnych sytuacjach nawet wybuch pożaru - takieniebezpieczeństwa grożą w przypadku poruszania się niektórymiegzemplarzami modelu Opel Combo.

 

Z Doblo powstanie Combo

W dniu wczorajszym Fiat zawarł porozumienie z Oplem, na mocy któregonastępna generacja małego kombivana niemieckiej marki będzie budowana nabazie nowego Fiata Doblo.

 

Nieszczelności w Zafirach i Combo w wersjach CNG

General Motors Poland powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że niektóre egzemplarze modeli Opel Zafira orazCombo, przystosowane do zasilania gazem CNG, mogą mieć nieszczelne butle zgazem.

 

Znowu nieszczelności w Oplach

O tej usterce i związanej z nią kampanią serwisową informowaliśmy już wmarcu br. Okazuje się, że General Motors Poland będzie zmuszony rozszerzyćakcję przywoławczą do serwisów dla właścicieli modeli Opel Zafira Ai B oraz Combo C.

 

Zbliża się nowy Opel Combo

Od przyszłego roku do sprzedaży trafi nowa generacja osobowo-dostawczego OplaCombo. Nabywca nowego Combo będzie miał do wyboru szeroki wachlarz dostępnychwersji - od dwóch do siedmiu miejsc, oraz sześć wariantówsilnikowych, w tym wersja dostosowana do zasilania CNG.

 

Opel Combo: Wspaniały!

4.5 Kupiłem jako jeden z pierwszych wWarszawie w 2002 roku. Jeździłem nim przez 4 lata. Później jeszcze żona.Sprzedałem 3 lata temu. I choć każdy kolejny samochów był lepszy, droższy,lepiej wyposażony, to Combo było wspominam najcieplej. Wielkie, ro...

 

Wątek na forum: ćwiartka

witam,może ktoś da mi namiary na poszycia błotników do combo '07r, najlepiej okolice wawy. z góry dziekuję. ~pietka

 

"Twardy" hamulec w Oplu Combo

45 egzemplarzy najnowszej generacji modelu Opel Combo będzie musiało stawićsię do autoryzowanych serwisów niemieckiej marki. Powodem są możliweusterki z pedałem hamulca.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018