Wyszukiwałeś:

ComfortClass

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ComfortClass

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Wątek na forum: Autobusy Setra serii ComfortClass 400

Setry to najlepsze autobusy teraz w transporcie. ~piter

 

5 tys. autobusów serii TopClass i ComfortClass 400

W marcu br. nastąpiło uroczyste przekazanie szwedzkiemu klientowi, państwuKentowi i Ulli Jonsson z firmy "Stigen Buss AB", jubileuszowegopięciotysięcznego autobusu turystycznego Setra.

 

Evobus inwestuje w Czechach

W stolicy Czech, Pradze powstaje 40 w Europie centrum serwisowe firmy Evobus.Nowy oddział niemieckiego producenta autobusów ma być główną kwaterąfirmy w czeskiej republice i jedną z ważniejszych na Starym Kontynencie.

 

Odmłodzona seria Setra TopClass 400

Podwyższony poziom systemów aktywnego i biernego bezpieczeństwa,więcej mocy pod maską i poprawiona stylistyka. O to czym wyróżnia sięodmłodzona seria autobusów Setra TopClass 400.

 

Dziesięciotysięczna Setra z serii 400 jedzie do Turcji

Firma Setra Omnibusse, należąca do Daimler AG, dostarczyła na początkuczerwca dziesięciotysięczny autobus Setra z serii 400. Jubileuszowy pojazd tojeden z pięciu autobusów typu S 416 GT-HD/2 przekazanych tureckiejfirmie przewozowej - Varan Turizm.

 
 

60 lat Setry

W 2011 roku koncern Daimler Buses obchodzi 60-lecie marki Setra. Z tej okazjifirma EvoBus Polska zorganizowała Dzień Setry, który odbył się 19maja w Licheniu Starym. Na tą wyjątkową uroczystość zostali zaproszeniklienci niemieckiej marki w Polsce, a także partnerzy, fani oraz przyjacieleSetry.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019