Wyszukiwałeś:

Concept X

A X

. Znaleziono 903 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Concept A

Spróbuj też wyszukać: Tholiver

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 903 wszystkich):

VW Concept A: Następca Touarega?

Na Salonie Samochodowym w Genewie Volkswagen zaprezentuje swój najnowszymodel studyjny o nazwie Concept A. Auto łączy w sobie awangardowy styl,sportowe osiągi i terenowe umiejętności. Czy tak VW wyobraża sobie samochodyjutra klasy SUV? Czy może to wizja konkretnego modelu, następcy VW Touareg?

 

Eco-Volkswageny w Lipsku

Na zbliżających się wielkimi krokami (1-9.04) targach motoryzacyjnych AMI wLipsku Volkswagen przedstawi cztery samochody zasilane alternatywnymiźródłami napędu. W myśl koncepcji BlueMotion pojawią się takie modelejak: Golf GT z silnikiem TSI, model studyjny Concept A i Polo BlueMotion iTouran EcoFuel.

 

Indyjskie Suzuki dla Europy

Nie tylko model Splash wzmocni w niedługim czasie pozycję Suzuki w segmenciemałych aut. Być może już pod koniec przyszłego roku do Europy trafi kolejnemałe Suzuki, które jako prototyp Concept A-Star zostanie pokazane nawystawie w New Delhi.

 

Volkswagen Concept A w arktycznej scenerii

 

Volkswagen Concept A w arktycznej scenerii.

 

Volkswagen Concept A z zewnątrz

 

Prezentacja lini nadwozia i detali Volkswagena Concept A.

 

Seat IBL Concept

Hiszpański producent samochodów, należący do koncernu VW pokazał na targach we Frankfurcie model koncepcyjny o nazwie IBL. Tokolejna ewolucjastylistycznego DNA Seat'a.

 

Peugeot pokazuje Urban Crossover Concept

W Pekinie francuski producent oprócz specjalne gamy modelowej Roland Garros przeznaczonej na rynek chiński pokazał również koncepcyjnymodel Urban Crossover Concept.

 

Zapowiedź kompaktowego Infiniti

Choć w Polsce dopiero wchodzi do sprzedaży Infiniti Q50, podczas wrześniowejwystawy we Frankfurcie będziemy mogli pasjonować się debiutem mniejszegoInfiniti Q30. Choć jest to koncept, jednak już wiadomo, że oferta Infinitizostanie niebawem poszerzonaaśnie o ten kompaktowy model.

 

Honda zapowiada FCEV Concept

Targi motoryzacyjne w Los Angeles startują już za kilka dni, a Honda podsycaogień przez prezentację szkicu koncepcyjnego FCEV Concept. Auto na rynek wwersji produkcyjnej trafi w 2015 roku.

 

VW T-Prime Concept GTE - tuż przed Touaregiem

T-Prime Copncept GTE, czyli najnowszy model studyjny z Wolfsburga zadebiutowałna targach w Pekinie. To przedsmak dużego SUV-a, szykowanego przez Volkswagena.Zobacz, jak będzie wyglądał nowy Volkswagen Touareg.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Concept A".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019