Wyszukiwałeś:

Concept X

Estate X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Concept Estate

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Qoros atakuje segment C

Na targach w Genewie chińska firma Qoros zaprezentuje przedprodukcyjną wersję swojego pierwszego modelu, którym chce rywalizować w segmencieC. Obok Qoros 3 Sedan pokazane zostaną również dwa koncepcyjne modele.

 

Volvo XC Coupe Concept gotowe na NAIAS

W przyszłym roku szwedzka marka zamierza pokazać światu nową generacjęmodelu XC90. Szwedzi idealnie podsycają atmosferę przed debiutem tego modelu.Oto kolejna zapowiedź, studyjny XC Coupe.

 
 
 

Volvo prezentuje wyjątkowy koncept Estate

Na stoisku szwedzkiego producenta w Genewie będzie można podziwiać modelConcept Estate. Auto to kolejny studyjny projekt ukazujący stylistykę,która trafi do nadchodzących, seryjnych Volvo.

 
 

Zjawiskowe Volvo może trafić do produkcji

W Genewie Volvo zaprezentował niesamowicie wyglądający model studyjnyConcept Estate. Okazuje się, że auto ma szansę trafić do produkcji izastąpić jeden z wysłużonych modeli.

 

Pierwsze zdjęcia wnętrza nowego Volvo XC90

Dziś Volvo sprawia nam ogromną niespodziankę i prezentuje po raz pierwszyoficjalne zdjęcia wnętrza nowej generacji modelu XC90. Czy wszystko wyglądaładnie? Słowo "ładnie" jest tutaj zbyt małe.

 

Nowe Volvo S80 za 3 lata

Targi w Paryżu odbędą się już za kilkanaście tygodni. To na tej imprezieVolvo zaprezentuje najnowszą generację XC90. Już wiemy, że następne wkolejności jest nowe S80.

 

Luksusowe kombi V90 od Volvo

Przedstawiciele marki Volvo zdradzili plany na następne lata. Oprócztopowego modelu S90 dostępnego w wersji sedan pojawi się jeszcze nie mniejluksusowe kombi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Concept Estate".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019