Wyszukiwałeś:

Concept X

cx X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Concept cx

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Nowości Mazdy w Paryżu

Na targach motoryzacyjnych, które już niedługo odbędą się w Paryżu, Mazdazamierza zaprezentować kilka nowości. Jedną z nich będzie oczekiwany już oddłuższego czasu samochód sportowo-rekreacyjny o nazwie CX-7.

 

Proekologiczny Mitsubishi Concept-cX

Podczas 62. Salonu Samochodowego we Frankfurcie Mitsubishi po raz pierwszyzademonstruje w Europie, poprzez model Concept-cX, swoją regionalną strategięśrodowiskową.

 

Koncepty Mitsubishi na Tokio

Dopiero co kończy się wystawa samochodowa we Frankfurcie, a już pojawiająsię pierwsze informacje o nowościach, jakie zostaną zaprezentowane wpaździerniku na targach w Tokio. Mitsubishi pokaże tam trzy swoje modelekoncepcyjne.

 

Mitsubishi Concept cX będzie produkowany

Z salonów wystawowych na taśmy montażowe. Mitsubishi zapowiedziałorozpoczęcie seryjnej produkcji koncepcyjnego modelu cX. Start już wniedalekiej przyszłości.

 
 

Koncept Mazdy w Genewie

Mazda na marcowym salonie genewskim zaprezentuje model MINAGI Concept,który ukaże kierunek, w jakim marka ma zamiar podążyć.

 

Louis Vuitton nagradza Jaguara

Jaguar CX-75 zdobył nagrodę Louis Vuitton Classic Concept Award 2010. Juryzłożone ze znawców motoryzacji, designu i produktów luksusowychdoceniło projekt koncepcyjnego supersamochodu zaprezentowanego na paryskichtargach motoryzacyjnych w 2010 roku.

 

Premiery Mitsubishi w Tokio

Podczas 42. tokijskiego salonu samochodowego firma Mitsubishi zaprezentuje dwieświatowe premiery oraz dwie innowacyjne konstrukcje. Japończycy pokażąmodel Mirage oraz Concept PX-MiEV II.

 

Infiniti LE Concept na targach w Francji

Na stoisku Infiniti podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu japoński producent, w Europie będzie chwalił się koncepcyjnym modelem Infiniti LE.Auto jest zapowiedzią produkcyjnej wersji, która pojawi się w sprzedaży w przeciągu dwóch lat.

 

Mały, elektryczny SUV Mitsubishi w drodze

Mitsubishi jest kolejnym producentem, który bardzo poważnie przymierzasię do wprowadzenia samochodu elektrycznego na rynek. Tym razem będzie toprzedstawiciel z segmentu SUV. Auto zaoferuje zasięg około 400 km.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Concept cx".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019