Wyszukiwałeś:

Concept X

geneva X

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Concept geneva

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

MINI Traveller: Rajdowy kompan

Po prezentacjach we Frankfurcie, Tokio i Detroit MINI przedstawi nowąkoncepcję swojego modelu Traveller także na Salonie Samochodowym w Genewie.Tym razem studyjna wersja auta przedstawia MINI jako wyśmienitego kompanarajdowego.

 
 

Oto QX30 Concept - kompaktowy crossover Infiniti

Japończycy zapowiadali swojego kompaktowego crossovera od dawna. Kilka tajemniczych zdjęć dało nam ogólne pojęcie czego możemy sięspodziewać, ale dzisiaj znamy QX30 Concept w pełni.

 

Volkswagen Sport Coupe Concept GTE - więcej niż Passat

Volkswagen Passata znamy już od ponad 40 lat. Od 2008 roku dostępny jest ontakże w bardziej eleganckiej i dynamicznej wersji CC, która niebawem doczeka się następcy. Właśnie poznaliśmy jego zapowiedź.

 
 

Mercedes-Benz Concept V-ision - podróżnik doskonały

Na salonie samochodowym w Genewie można podziwiać superauta o niebywałej mocy i druzgocących osiągach, ale kiedy przyjdzie nam odbyć naprawdę długą i wymagającą podróż, wszystkie te bolidy idą w kąt.Prawdziwy komfort zaoferuje Mercedes Concept V-ision.

 
 

Geneva Motor Show 2015: Nissan Sway

 

Ten koncepcyjny model stanowi zapowiedź przyszłych małych modeli Nissana. Czy zastąpi Micrę? Tego przedstawiciele Nissana nie potwierdzają, ale i nie zaprzeczają.

 

Geneva Motor Show 2015: Lexus LF-SA i LF-C2

 

Lexus na wystawie w Genewie pokazał dwa koncepcyjne modele. LF-SA Concept stanowi zapowiedź całkowicie nowego modelu z segmentu B (choć nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia o jego produkcji), a LF-C2 Concept to zwiastun nowego sportowego roadstera japońskiej marki.

 

Citroen C-Aircross Concept: zapowiedź nowego crossovera

Do targów Geneva Motor Show  2017 pozostał miesiąc, ale jużznamy kilkanaście premier, które zostaną wystawione na tym salonie samochodowym. Kolejna z nich to koncepcyjny SUV od Citroena.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Concept geneva".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018