Wyszukiwałeś:

Continental X

Flying X

Spur X

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Continental Flying Spur

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

"Latająca ostroga" Bentleya

Na bazie Bentleya Continental GT, który zadebiutował niecałe dwa latatemu, na targach w Genewie zaprezentowana zostanie czterodrzwiowa wersja -Flying Spur - tego luksusowego modelu.

 

Znana cena nowego Bentleya

Producent luksusowych samochodów marki Bentley podał do publicznejwiadomości cenę, jaką trzeba będzie zapłacić, by stać się posiadaczemnajnowszego produktu marki - modelu Continental Flying Spur.

 

Lekki tuning Bentleya

Ostatnimi czasy utarło się, że najczęstszymi klientami marki Bentley sągwiazdy piłki nożnej. Oczywiście bardziej konserwatywnym klientom markiniekoniecznie musi się to podobać. Dlatego firma Projekt Kahn przygotowałapakiet, który dodaje modelowi Flying Spur sporo wyjątkowości.

 

Bentley Continental Flying Spur

 

Bentley Continental Flying Spur - po prostu klasa sama w sobie

 

Bentley specjalnie dla Chin

Jak widać rynek chiński nie jest obojętny dla producentów najbardziejluksusowych samochodów. Na azjatyckim rynku pojawi się specjalny BentleyContinental Flying Spur, którego wnętrze zaprojektował Linley.

 

Bentley i limitowana edycja

Brytyjska marka Bentley ogłosiła pod koniec zeszłego tygodniawspółpracę z firmą Linley zajmującą się projektowaniem wnętrzoraz mebli. Owocem tej współpracy będzie limitowana edycja 10 sztukmodelu Continental Flying Spur.

 

Bentley Flying Spur w przyszłym roku

W południowej części Europy Bentley przeprowadza testy zamaskowanego mułatestowego nowego modelu, który uzupełni gamę modelową w przyszłym roku.

 

Bentley Continental i Flying Spur odmłodzone

Jak zabrać się do poprawek w aucie tak zbliżonym do perfekcji, jak BentleyContinental? Brytyjczycy byli wstrzemięźliwi w zmianach i lifting tego modeluprzyniósł jedynie delikatne ulepszenia.

 
 

Bentley Flying Spur V8 S - luksus na sportowo

Luksusowa limuzyna Bentley'a występuje teraz w nowej, sportowej odmianie. Podmaską potężne V8, a osiągi niemal takie, jak w Porsche 911. Oto nowy BentleyFlying Spur V8 S.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Continental Flying Spur".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019