Wyszukiwałeś:

Continental X

GT X

Speed X

. Znaleziono 46 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Continental GT Speed

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 46 wszystkich):

Luksusowo i bardzo szybko

Bentley zaprezentował najmocniejszą i najszybszą zarazem wersję modeluContinental GT. Ponad 600 KM, 326 km/h maksymalnej prędkości i zaledwie 4,5sekundy do setki robią wrażenie. Cena? Dokładna nie jest znana, ale jeślinie masz minimum 200 tys. euro zapomnij o tym aucie.

 

Najszybszy seryjny Bentley

Podczas zbliżającego się święta maniaków motoryzacji, czyliFestiwalu Prędkości na torze w Goodwood, Bentley zaprezentuje swójnowy model, Continnental GT Speed.

 

Bentley Continental GT Speed Convertible oficjalnie

Marka z Crewe zaprezentowała najnowszą wersję swojego flagowego modelu. OtoConinental GT Speed, który na targach w Detroit zadebiutuje jako kabriolet. Detroit Auto Show startują już za kilka dni, 14 stycznia.

 

Geneva Motor Show 2015: Bentley Continental GT Speed

 

Na targach kotoryzacyjnych w Genewie Bentley pokazał m.in odmienionego Continentala GT Speed. Poza nowym zielonym kolorem nadwozia i masywnymi felgami, pod maskę trafił mocniejszy silnik W12 z funkcją chwilowego odłączania połowy cylindrów.

 

Idris Elba i Bentley biją rekord prędkości

Brytyjski aktor Idris Elba wsiadł do Bentleya Continentala GT Speed i pobiłnim rekord prędkości lądowej Wielkiej Brytanii. Rekord obowiązujący od 88lat.

 
 

Limitowany Continental GT Speed od Bentleya

Bentley Continental GT Speed Breitling Jet Team Series - to długa nazwa nowej,limitowanej wersji flagowego modelu producenta z Crewe.

 

Bentley Continental GT Black Speed - wyjątkowy typ

Podczas wyścigu GP Australli, Bentley pokazał limitowana odmianę swojegonajszybszego modelu - Continentala GT Speed. Powstanie jedynie 10 sztuk wersji"Black Speed", wszystkie przeznaczone są na rynek w Australii i NowejZelandii.

 

Bentley Continental GT Speed z dodatkową mocą

Bentley zakasał rękawy po targach w Genewie i przedstawił światu facliftingmodelu Continental GT Speed. W ofercie pojawia się nowa wersja Black Edition,a klienci mogą już składać zamówienia na odświeżonego ContinentalaGT Speed.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Continental GT Speed".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018