Wyszukiwałeś:

Continental X

GT X

. Znaleziono 141 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Continental GT

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 141 wszystkich):

Diamentowy Bentley Continental GT

Na Salonie Samochodowym w Genewie Bentley zaprezentuje ekskluzywną, limitowanąserię modelu Continental GT. Sygnowana "Diamentowa Seria" zostaniewyprodukowana w liczbie 400 egzemplarzy.

 

Bentley Continental GT do naprawy

Należąca do koncernu Volkswagena, marka Bentley jest zmuszona wezwać doserwisów na całym świecie 1159 posiadaczy modelu Continental GT. W tychegzemplarz może wystąpić awaria układu chłodzącego przednichhamulców.

 

Luksusowo i bardzo szybko

Bentley zaprezentował najmocniejszą i najszybszą zarazem wersję modeluContinental GT. Ponad 600 KM, 326 km/h maksymalnej prędkości i zaledwie 4,5sekundy do setki robią wrażenie. Cena? Dokładna nie jest znana, ale jeślinie masz minimum 200 tys. euro zapomnij o tym aucie.

 

Bentley Continental po japońsku

Jakiś czas temu japońska firma Wald International straszyła fanówmarki Bentley wizualizacjami, które prezentowały model Continental GTpoddany typowemu japońskiemu tuningowi. Niestety plany się ziściły ipierwsze, realistyczne efekty prac można obejrzeć.

 

Bentley Continental GT Speed Convertible oficjalnie

Marka z Crewe zaprezentowała najnowszą wersję swojego flagowego modelu. OtoConinental GT Speed, który na targach w Detroit zadebiutuje jako kabriolet. Detroit Auto Show startują już za kilka dni, 14 stycznia.

 

Bentley wzmocnił Continentala GT V8

Marka z Crewe do Frankfurtu przywiezie wzmocnioną wersję Continentala GT V8.Samochód z oznaczeniem S od razu debiutuje w nadwoziu Coupe iConvertible.

 

Bentley Continental i Flying Spur odmłodzone

Jak zabrać się do poprawek w aucie tak zbliżonym do perfekcji, jak BentleyContinental? Brytyjczycy byli wstrzemięźliwi w zmianach i lifting tego modeluprzyniósł jedynie delikatne ulepszenia.

 
 

Limitowany Continental GT Speed od Bentleya

Bentley Continental GT Speed Breitling Jet Team Series - to długa nazwa nowej,limitowanej wersji flagowego modelu producenta z Crewe.

 

Bentley Continental GT Speed z dodatkową mocą

Bentley zakasał rękawy po targach w Genewie i przedstawił światu facliftingmodelu Continental GT Speed. W ofercie pojawia się nowa wersja Black Edition,a klienci mogą już składać zamówienia na odświeżonego ContinentalaGT Speed.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Continental GT".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019