Wyszukiwałeś:

Continental X

GT3 X

R X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Continental GT3 R

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Genewa 2010: Co nas czeka?

Do rozpoczęcia targów motoryzacyjnych w Genewie pozostał już tylkor>nieco ponad tydzień. Większość producentów odkryła już swoje kartyr>i zdradziła, jeśli nie w całości, to przynajmniej w pewnej części, czym wr>tym roku zamierza urzec genewską publiczność. Zapraszamy więc nar>krótką wycieczką, tuż przed wybiciem godziny "zero" byr>przekonać się, czy warto w tym roku bliżej zainteresować sięr>najważniejszą chyba europejską wystawą samochodową na Starym Kontynencie.

 

Genewa w zasięgu ręki

Już za parę dni rusza pełną parą najważniejsza impreza motoryzacyjna w tejr>części Europy. Kryzys na szczęście zawiódł, dzięki czemu w tym rokur>będziemy mogli cieszyć się jeszcze większą liczbą niespodzianek.r>Sprawdźmy, jakich nowości możemy spodziewać się w tym roku.

 

Najmocniejszy Bentley na rynku w ciągu dwóch lat

Z ulicy na tor, z toru na ulicę, tak pokrótce można opisać historr>tego modelu, nad którego produkcją pracuje Bentley. Konkretnie chodzi or> drogową wersję Continentala GT3.

 

Bentley Continental prawie na tor

Brytyjczycy dają nam kolejny model, który ma przypominać or>wyścigowych genach i tradycji marki z Crewe. GT3-R to auto, którer>wypełnia homologację wyścigową auta klasy GT3.

 
 

Znamy ćwierćfinalistów World Car Of The Year

170 kandydujących aut, 75 jurorów i 5 kategorii - znamy już r>ćwierćfinalistów plebiscytu World Car of The Year, któregor>ostateczne rozstrzygnięcie już na początku kwietnia.

 

Geneva Motor Show 2015

To już 85. edycja jednej z najważniejszych imprez motoryzacyjnych nie tylko nar>Starym Kontynencie. Jak zwykle na Geneva Motor Show nie zabraknie licznychr>nowości, ciekawych aut koncepcyjnych oraz pięknych hostess. Jest w czymr>wybierać. Zapraszamy!

 

Hardkorowy Bentley z napędem na tył

Już w przyszłym roku Bentley zaprezentuje nowy samochód. Będzie tor>ekstremalne coupe z napędem na tylną oś.

 

Najciekawsze premiery targów w Nowym Jorku

New Yorku, New York śpiewał Frank Sinatra, miasto które nigdy nier>zasypia. Nowy Jork to również miejsce, w którym odbywa się jednar>z kilkunastu imprez motoryzacyjnych. To tu świat czterech kółek spotykar>się po raz kolejny na targach. Większość premier to auta przeznaczone nar>rynek amerykański, ale debiutują tam również auta szykowane także dlar>klienta z Europy. Oto najciekawsze naszym zdaniem premiery targów NY.

 

Bentley Continental GT Black Speed - wyjątkowy typ

Podczas wyścigu GP Australli, Bentley pokazał limitowana odmianę swojegor>najszybszego modelu - Continentala GT Speed. Powstanie jedynie 10 sztuk wersjir>"Black Speed", wszystkie przeznaczone są na rynek w Australii i Nowejr>Zelandii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Continental GT3 R".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019