Wyszukiwałeś:

Continental X

GT3 X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Continental GT3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

 

Bentley Continental GT3 Concept

 

Bentley chce powrócić do walki o najważniejsze tytuły w sporcie motorowym i dlatego na targach w Paryżu przedstawił światu na razie koncepcyjną jeszcze wersję wyścigówki Continental GT3 Concept. Pojawienie się tego auta na torach całego świata to tylko kwestia czasu.

 

Bentley rzuca wyzwanie na torze

Bentley od 2003 roku, kiedy to wygrał 24h Le Mans nie zdobył, żadnego tytułu w sportach motorowych. Od dziś firma chce ten stan rzeczy zmienić iprezentuje nową broń do walki na torze. Oto Bentley GT3 Concept, którydebiutuje na targach w Paryżu.

 

Najmocniejszy Bentley na rynku w ciągu dwóch lat

Z ulicy na tor, z toru na ulicę, tak pokrótce można opisać historiętego modelu, nad którego produkcją pracuje Bentley. Konkretnie chodzi o drogową wersję Continentala GT3.

 

Bentley Continental GT3 na torze

 

Swoją premierę miał w ubiegłym roku na wystawie w Paryżu. Jednak dopiero podczas tegorocznej edycji imprezy Goodwood Festival of Speed zademonstrował swoje możliwości. Pod maską topowy silnik - czterolitrowe biturbo V8 rozwijające moc 600 KM.

 

Bentley sprawdzi w boju Continentala GT3

Producent luksusowych samochodów z Crewe jakiś czas temu zaprezentowałauto przygotowane według specyfikacji GT3, oparte o najnowszego Continentala.Dopiero jednak teraz ogłasza kiedy auto zostanie sprawdzone w boju.

 

Bentley Continental prawie na tor

Brytyjczycy dają nam kolejny model, który ma przypominać owyścigowych genach i tradycji marki z Crewe. GT3-R to auto, którewypełnia homologację wyścigową auta klasy GT3.

 
 

Hardkorowy Bentley z napędem na tył

Już w przyszłym roku Bentley zaprezentuje nowy samochód. Będzie toekstremalne coupe z napędem na tylną oś.

 

Bentley Continental GT Black Speed - wyjątkowy typ

Podczas wyścigu GP Australli, Bentley pokazał limitowana odmianę swojegonajszybszego modelu - Continentala GT Speed. Powstanie jedynie 10 sztuk wersji"Black Speed", wszystkie przeznaczone są na rynek w Australii i NowejZelandii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Continental GT3".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019