Wyszukiwałeś:

Continental X

GTC X

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Continental GTC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Wszystko o samochodach Bentley Continental

Bentley Continental GTC to dwudrzwiowy kabriolet i zarazem trzeci członek rodziny Continental, po wersjach GT coupe oraz Flying Spur, do których zresztą nawiązuje stylistyką. Bentley Continental GTC do sprzedaży trafił pod koniec 2006 roku po światowej premierze na wystawie w Nowym Jorku i, co ci...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Następne cabrio Bentleya

W przyszłym roku do sprzedaży trafią dwa luksusowe kabriolety marki Bentley.Po niedawno zaprezentowanym modelu Azure, teraz producent przedstawił pierwszeinformacje o modelu Continental GTC.

 

Bentley Continental GTC: Cabrio w serii

Luksusowa marka Bentley na rozpoczynających się już jutro (14.04) targachsamochodowych w Nowym Jorku zaprezentuje ostateczną wersję modelu ContinentalGTC z otwieranym dachem. Do końca br. to czteroosobowe cabrio powinnoskompletować gamę modeli Bentleya.

 

Nowy Bentley w produkcji

Po tym jak producent luksusowych samochodów marki Bentley wprowadził narynek model Azure, do zestawienia dołączy model Continental GTC. Jest to jużdrugi samochód ze składanym dachem wprowadzony od początku tego roku.

 

Pierwszy Bentley sprzedany

Luksusowa, brytyjska marka Bentley oficjalnie na polskim rynku działawłaściwie dopiero od kilku dni, a już ma na swoim koncie pierwszy sukces wpostaci sprzedanego jednego auta.

 

600 koni w kabriolecie

Choć na pierwszy rzut oka tego nie zauważymy, Bentley Continental GTC zostałlekko odświeżony. Przy okazji pojawiła się też nowa wersja GTC Speed.

 

Bardziej ostre cabrio Bentleya

Na targach we Frankfurcie nie zabraknie także i premier superluksusowychlimuzyn, na które przeciętna osoba musiałaby pracować półswojego życia. Milionerzy już mogą gromadzić środki na nowego BentleyaContinentala GTC, który do dotychczasowej elegancji dodaje teraz więcej"ostrego" charakteru.

 

Licznik Bentleya: 4016

Brytyjski producent samochodów "z górnej" półki,który w tym tygodniu na targach we Frankfurcie pokaże nowy modelContinental GTC z otwartym dachem może poszczycić się 31% wzrostemsprzedaży.

 

Bentley Continental GTC

 

Bentley Continental GTC na drodze - mojeauto.tv

 

Bentley Continental GTV8 z mniejszym sercem

Na salonie samochodowym w Detroit, który rozpocznie się 9 stycznia brytyjski producent aut luksusowych zaprezentuje model Continental GTV8. Samochód zostanie wyposażony w mniejszy silnik niż ten, który dotychczas pracuje pod maską modeli Continental.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Continental GTC".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019