Wyszukiwałeś:

Continental X

HD X

Hybrid X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Continental HD Hybrid

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Continental HD HYBRID dla transportu

Nowe uniwersalne opony Continental HD Hybrid są idealnym rozwiązaniemzarówno przy dalekich trasach jak i w transporcie regionalnym poróżnego rodzaju nawierzchniach. Dzięki nowej technologii bieżnika opołączonej strukturze żebrowo-blokowej, gwarantują one maksymalną trakcjęprzy wyższym poziomie ekonomii. Jest to odpowiedź Continental na nowewymagania dotyczące transportu drogowego.

 

Continental Roadshow: świat Opon ciężarowych

Kolejna już seria spotkań Continental Roadshow przetoczy się przez Europę.Opony nowej generacji oraz usługi Conti360° Fleet Services będą stanowićw tym roku punkt centralny. Prezentacja rozpocznie się od właściwego doboruopony, która następnie zyskuje kolejne życia dzięki bieżnikowaniu.Partnerem tegorocznej trasy jest hanowerski oddział Scanii, którywsparł akcję ciągnikiem R 420.

 

Continental: nadchodzi czas opon uniwersalnych

Continental przewiduje, że w ciągu następnych pięciu lat zmieni sięzapotrzebowanie na opony do pojazdów użytkowych w branży transportutowarów. Na rynku zaczną dominować opony wielofunkcyjne, takie jaknajnowsze HD HYBRID,  które mogą być wykorzystywane zarównona dalekich trasach, jak i w transporcie regionalnym.

 

Continental HD HYBRID - oponą roku w Hiszpanii

Jury wyłonione przez hiszpańskie wydawnictwo „GrupoTecnipublicaciones” przyznało oponie Continental HD HYBRID przeznaczonejdo pojazdów użytkowych tytuł hiszpańskiej opony roku 2011 –„Neumático del Año en España 2011”.

 

Continental HD Hybrid - produkt na każde warunki

Opona Continental HD Hybrid w 2011r. poszerza swoje możliwości. Jakouniwersalna opona do użytku regionalnego oraz na długich dystansach znalazłaswoje miejsce na europejskim rynku transportowym zaraz po wprowadzeniu dosprzedaży w zeszłym roku. Ta wyróżniająca się wśród innychopona ciężarowa dostępna jest także w całej gamie rozmiarów jakoopona bieżnikowana - ContiRe.

 

Opony zimowe - wymóg i zdrowy rozsądek

Wyjeżdżając za granicę kierowcy powinni pamiętać, że zasady dotyczące wyposażenia autobusów i ciężarówek w opony zimowe nie sąjednakowe w całej Europie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Continental HD Hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019