Wyszukiwałeś:

Continental X

Truck X

Tires X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Continental Truck Tires

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Nowa strona Internetowa Continental

Czwarty sierpnia jest pierwszym dniem działania nowego serwisu Internetowego,poświęconego tylko i wyłącznie oponom użytkowym –www.continental-truck-tires.pl

 

Ciężarowy Continental na YouTube

Krótkie filmy, a na nich żywa, dynamiczna akcja. Dużo samochodówi to zdecydowanie tych najcięższych wagowo oraz Ci najważniejsi aktorzy czylizawodowi kierowcy z milionami przejechanych kilometrów, często wekstremalnych warunkach drogowych. To nowa propozycja kanału informacyjnego ooponach ciężarowych firmy Continental uruchomionego na serwisie na YouTube.

 

Volvo i Continental przedłużają współpracę

Producent pojazdów przemysłowych Volvo Group Europe oraz ContinentalTruck Tires przedłużyły umowę na dostawę opon o trzy lata do 2012 roku.Continental pozostanie dostawcą oryginalnego wyposażenia dla pojazdówciężarowych wszystkich marek należących do Volvo Group Europe.

 

Continental Roadshow: świat Opon ciężarowych

Kolejna już seria spotkań Continental Roadshow przetoczy się przez Europę.Opony nowej generacji oraz usługi Conti360° Fleet Services będą stanowićw tym roku punkt centralny. Prezentacja rozpocznie się od właściwego doboruopony, która następnie zyskuje kolejne życia dzięki bieżnikowaniu.Partnerem tegorocznej trasy jest hanowerski oddział Scanii, którywsparł akcję ciągnikiem R 420.

 

140 lat firmy Continental

Firmy oponiarskie od dziesięcioleci są na trwałe związane z branżąmotoryzacyjną. Często przy okazji premiery nowego samochodu dużo mówisię o licznych innowacjach, które ułatwiają jazdę, poprawiająbezpieczeństwo czy zwiększają komfort podróżowania. Podobnie jest wbranży oponiarskiej. Projektowanie bezpiecznych i solidnych opon to niełatwezadanie, któremu zawsze towarzyszą liczne przełomowe innowacjetechnologiczne, przyczyniające się do postępu technicznego. Nie brakowałoich także w historii firmy Continental.

 

Continental HD Hybrid - produkt na każde warunki

Opona Continental HD Hybrid w 2011r. poszerza swoje możliwości. Jakouniwersalna opona do użytku regionalnego oraz na długich dystansach znalazłaswoje miejsce na europejskim rynku transportowym zaraz po wprowadzeniu dosprzedaży w zeszłym roku. Ta wyróżniająca się wśród innychopona ciężarowa dostępna jest także w całej gamie rozmiarów jakoopona bieżnikowana - ContiRe.

 

Master Truck z Continentalem

Wymiana kół na czas, przeciąganie radiowozu, jazda do celu, ciężarowepuzzle czy piknik lotniczy - to tylko niektóre z atrakcji, któreczekają na uczestników VII edycji Master Truck. Impreza, naktórą co roku zjeżdżają najpiękniejsze ciężarówki Europy,obędzie się w dniach 15-17 lipca na lotnisku Polska Nowa Wieś koło Opola.Sponsorem międzynarodowego zlotu jest firma Continental.

 

Conti EcoPlus S dla MAN Concept

W obliczu wprowadzenia od roku 2014 surowych norm emisji spalin Euro 6, aspektyekonomiczne będą nadal pełnić kluczową rolę w kolejnych generacjachpojazdów ciężarowych. Ponieważ opony przyczyniają się do obniżeniakosztów eksploatacji, firma Continental zaproponowała innowacyjne,studyjne rozwiązanie oznaczone kryptonimem EcoPlus S. Futurystyczny bieżnikopony ciężarowej został opracowany dla modelu Concept S firmy MAN, zktórą Continental współpracuje w kwestiach rozwojowych.

 

Opony Continental sięgają nieba ? i wyżej

O jakości opon Continental świadczy m.in. ich wszechstronne zastosowanie wobsłudze najbardziej nowatorskich projektów inżynierskich na świecie.Opony HSR wprawiają w ruch słynne londyńskie diabelskie koło - London Eye.Natomiast 72-kołowa samobieżna platforma startowa wykorzystywana przez NASAwyposażona została w opony HTR.

 

Sieć Conti360 nagradza najlepsze serwisy

Już po raz siódmy firma Continental przeprowadziła ranking najlepszychserwisów należących do Sieci Conti360° Fleet Services. Po razpierwszy przy tej okazji przyznano również nagrody Fair Play.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Continental Truck Tires".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019