Wyszukiwałeś:

Continental

. Znaleziono 380 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Continental

Spróbuj też wyszukać: opony continental continental opony

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 380 wszystkich):

Nowa strona Internetowa Continental

Czwarty sierpnia jest pierwszym dniem działania nowego serwisu Internetowego,poświęconego tylko i wyłącznie oponom użytkowym –www.continental-truck-tires.pl

 

Ciężarowy Continental na YouTube

Krótkie filmy, a na nich żywa, dynamiczna akcja. Dużo samochodówi to zdecydowanie tych najcięższych wagowo oraz Ci najważniejsi aktorzy czylizawodowi kierowcy z milionami przejechanych kilometrów, często wekstremalnych warunkach drogowych. To nowa propozycja kanału informacyjnego ooponach ciężarowych firmy Continental uruchomionego na serwisie na YouTube.

 

ADAC TruckService i Continental zadbają wspólnie o floty

ADAC TruckService i Continental Reifen Deutschland GmbH podjęły decyzję onawiązaniu ogólnoeuropejskiej współpracy w zakresie obsługioperatorów flot. Początkowo współpraca będzie dotyczyć ośmiunajważniejszych rynków transportowych w Europie, a w przyszłościplanowane jest jej rozszerzenie na kolejne rynki UE.

 

Continental będzie dostawcą Navistara

Continental od stycznia bieżącego roku będzie montował opony w pojazdachNavistar International Corporation. Opony do pojazdów ciężarowychbędą montowane jako standardowe wyposażenie wszystkich pojazdów markiInternational PayStar®, WorkStar® i DuraStar® przeznaczonych doeksploatacji w trudnych i średnich warunkach.

 

Continental HD HYBRID dla transportu

Nowe uniwersalne opony Continental HD Hybrid są idealnym rozwiązaniemzarówno przy dalekich trasach jak i w transporcie regionalnym poróżnego rodzaju nawierzchniach. Dzięki nowej technologii bieżnika opołączonej strukturze żebrowo-blokowej, gwarantują one maksymalną trakcjęprzy wyższym poziomie ekonomii. Jest to odpowiedź Continental na nowewymagania dotyczące transportu drogowego.

 

140 lat firmy Continental

Firmy oponiarskie od dziesięcioleci są na trwałe związane z branżąmotoryzacyjną. Często przy okazji premiery nowego samochodu dużo mówisię o licznych innowacjach, które ułatwiają jazdę, poprawiająbezpieczeństwo czy zwiększają komfort podróżowania. Podobnie jest wbranży oponiarskiej. Projektowanie bezpiecznych i solidnych opon to niełatwezadanie, któremu zawsze towarzyszą liczne przełomowe innowacjetechnologiczne, przyczyniające się do postępu technicznego. Nie brakowałoich także w historii firmy Continental.

 

Continental zapowiada dalsze inwestycje w Indiach

Continental, jeden z czołowych międzynarodowych dostawców branżymotoryzacyjnej i czwarty największy na świecie producent opon, ogłosił planyekspansji na rynek indyjski. Po niedawnym przejęciu Modi Tyres Company Limited(MTCL), nowo powstała jednostka Continental India Ltd znacząco rozwija swojądziałalność zarówno na rynku oryginalnego wyposażenia, jak i na rynkuwtórnym.

 

Continental planuje inwestycje

Dzięki doskonałym wynikom finansowym uzyskanym w 2011 roku, firma Continentalzamierza przeznaczyć znaczą część zysku na finansowanie nowych inwestycji wkrajach BRIC (Brazylia, Rosja, Indie, Chiny). Zgodnie z przyjętą strategiąrozwoju inwestycje pochłoną do 500 mln € rocznie, a nowe zakłady wregionach rozwijających się będą obsługiwać przede wszystkim rynkilokalne.

 

Bardzo dobre wyniki Continental w pierwszym półroczu

Continental utrzymał bardzo dobrą dynamikę wzrostu w pierwszych dwóchkwartałach i jest na dobrej drodze do osiągnięcia w 2012 r. rekordowychwyników finansowych. Po sześciu miesiącach obroty wyniosły 16,5 mldeuro, co pozwoliło na zwiększenie prognoz sprzedaży do 32.5 mld euro nakoniec roku. Dzięki doskonałym wynikom Continental awansował na drugiemiejsce w globalnym rankingu dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego.

 

Opony Continental sięgają nieba ? i wyżej

O jakości opon Continental świadczy m.in. ich wszechstronne zastosowanie wobsłudze najbardziej nowatorskich projektów inżynierskich na świecie.Opony HSR wprawiają w ruch słynne londyńskie diabelskie koło - London Eye.Natomiast 72-kołowa samobieżna platforma startowa wykorzystywana przez NASAwyposażona została w opony HTR.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021