Wyszukiwałeś:

Cooper X

Cabrio X

S X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cooper Cabrio S

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Wszystko o samochodach Mini Cabrio

Mini Cooper w wersji ze składanym dachem zadebiutował w marcu 2004 roku na wystawie samochodowej w Genewie. W sprzedaży Mini Cooper Cabrio pojawił się już parę miesięcy później - wraz z początkiem lata. A po dwóch miesiącach dołączyła do niego mocniejsza wersja - Mini Cooper S Cabrio. Nowa genera...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Mini - automatyczne premiery

Mini Cooper S oraz jego odpowiednik w wersji kabrio, będą od teraz dostępnerównież z automatyczną, sześciobiegową skrzynią Steptronic. Do tego,na amerykańskim rynku można zamówić wersję John Cooper Works.

 

MINIaturowe Cabrio w Detroit

Po niedawnym debiucie rynkowym drugiej generacji modelu MINI Cooper i Cooper Sze sztywnym dachem przyszła kolej na premierę wersji nadwoziowej typu Cabrio.Samochód zostanie zaprezentowany na przyszłorocznych targach w Detroit, a jegoceny rozpoczynać się będą od około 24 tys. euro.

 

Wysokoprężna nowość MINI

Producent MINI opublikował wczoraj kilka detali oraz zdjęć na temat auta,które dołączy do grona marki pomiędzy modele takie jak Cooper oraz Cooper S.Będzie to nowy MINI Cooper D.

 

Mini Cabrio na nowo

Po kilku miesiącach od zakończenia produkcji poprzedniej generacji Mini zotwieranym dachem, wiemy, jak będzie wyglądać nowa edycja tego, nie da sukryć, fascynującego samochodu. Do sprzedaży Mini Cabrio trafi jednak dopierowiosną przyszłego roku.

 

MINI JCW ściąga dach

Dwa miesiące po debiucie "zwykłego" kabrio MINI przyszedł czas najego ekstremalną edycję. Już niebawem na targach motoryzacyjnych w Genewiepojawi się wersja przygotowana i sygnowana przez John Cooper Works.

 

MINI Cabrio Cooper S: Kanarek

Na naszym rynku dostępnych jest kilka samochodów będących jaskrawąalternatywą dla codziennej szarości na ulicach. Jednym z takichsamochodów jest MINI Cabrio Cooper S. Samochód równieszybki i dający frajdę z jazdy, co niepraktyczny.

 

Wątek na forum: MINI Cabrio Cooper S: Kanarek

Niepraktyczny? He, tego typu auta sie kupuje dla frajdy z jazdy. MINI jest genialne, gdyby nie to że rodzina mi się poszerza kupiłbym sobie MINI Cooper S. Do niedawna to był jedyny taki pojazd wśród marek premium. Dopiero dwa lata temu doszło Audi A1, ale i tak dla mnie numerem 1 jest MINI. Klasa...

 

Paceman debiutuje w Pekinie

W Nowym Jorku MINI pokazało nowego Countrymana. Do Pekinu brytyjska markapostanowiła przywieźć kuzyna po liftingu, czyli Pacemana.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Cooper Cabrio S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019