Wyszukiwałeś:

Cooper X

S X

Clubman X

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cooper S Clubman

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

Wątek na forum: Testy mojeauto.pl: MINI Cooper S Clubman

Niedawno zakupiłem miniaka s clubmana 175 koni.To naprawdę rakieta na czterech kółkach.Kpi sobie z praw fizyki.Wchodzi w zakręty niczym wyczynowe auto.W bezpośredniej konfrontacji z dużymi limuzynami nie daje im zadnych szans nawet na prostycch odcinkach a na łukach pozbawia ich wszelkich złudzeń...

 

MINI Cooper Clubman: Długo oczekiwany debiut

Grupa BMW opublikowała pierwsze zdjęcia najnowszego modelu w wydaniu MINI, naktórego czekało z pewnością wielu fanów tej marki. Nowe auto zachowujedesign charakterystyczny dla jego standardowych wersji, ma więcej miejsca ipowiększoną przestrzeń bagażową, a nazywa sClubman.

 

MINI Clubman w skórze JCW

Do Internetu przedostały się oficjalne zdjęcia pikantnej wersji MINI Clubmanautorstwa nadwornego tunera marki – John Cooper Works. Sportowa wersjadysponuje mocą 192 KM.

 

211 koni w MINI

Już w przyszłym tygodniu na wystawie w Genewie światową premierę będąmieć MINI Cooper oraz MINI Clubman w najmocniejszej, 211-konnej wersji, JohnCooper Works. W sprzedaży już od sierpnia.

 

MINI Clubman Cooper S - Maksymalne MINI

BMW zaryzykowało już porządnie w 2001 roku, kiedy to do produkcji seryjnejwszedł samochód mający zastąpić ikonę brytyjskiej motoryzacji - MINIMorrisa. Po paru latach okazało się, że ruch był trafiony. Zatem Niemcypostanowili dalej eksperymentować i przywrócić do życia kolejny model,który w latach 60-tych zmotoryzował Wielką Brytanię - model Clubman.

 

Światowa premiera MINI Cooper Clubman

 

Pierwsza światowa odsłona nowego modelu MINI Cooper Clubman.

 

MINI Cooper SD już w Genewie

Już za nieco ponad miesiąc podczas targów motoryzacyjnych w Genewiezostanie zaprezentowana całkiem nowa odsłona samochodu o nazwie MINI CooperSD.

 

MINI Cooper S z dieslem

MINI Cooper SD to nowy członek rodziny MINI, który będzie napędzanyzupełnie nowym silnikiem diesla.

 

Sportowe pakiety dla MINI

Nowy silnik diesla 2.0 to nie jedyna nowość, która zawita w gamie MINIw tym roku. Będą tu jeszcze zupełnie nowe pakiety.

 

MINI w wersji pięciodrzwiowej

MINI zmienia się. Podobnie zresztą jak cały motoryzacyjny świat. Powprowadzeniu do oferty kolejnych modeli - Clubman, Paceman, Countryman - terazprzyszedł czas na odmianę pięciodrzwiową swojego flagowego modelu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Cooper S Clubman".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019