Wyszukiwałeś:

Cooper X

S X

John X

Cooper X

Works X

. Znaleziono 46 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cooper S John Cooper Works

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 46 wszystkich):

Mini - automatyczne premiery

Mini Cooper S oraz jego odpowiednik w wersji kabrio, będą od teraz dostępnerównież z automatyczną, sześciobiegową skrzynią Steptronic. Do tego,na amerykańskim rynku można zamówić wersJohn Cooper Works.

 

MINI z kit-em

Podobnie jak w przypadku poprzedniej generacji MINI, również nowa edycjamodelu oferować będzie klientom możliwość wyposażenia serii Cooper wsportowe elementy, sygnowane logo John Cooper. Pierwsze zestawy kit-u pojawiąsię w sprzedaży w 2008 roku.

 

MINI Cooper S JCW: MINImalizm pełen mocy

Gdyby serialowy Jaś Fasola w czasach swojej świetności zamiast w zwykłymMini Morrisie podróżował po Anglii w nowym modelu MINI Cooper Suzupełnionym o fabryczny pakiet tuningowy John Cooper Works z pewnością uwielu mężczyzn budziłby poszanowanie i zazdrość zaś dla kobiet stałbysię być może ciekawym obiektem zainteresowań. W naszym raporcie z jazdtestowych, przedstawiamy samochód, który swoim wdziękiem, mocą inietuzinkowym charakterem przyciągnie oko nawet najbardziej zatwardziałegoortodoksa uznającego na drogach tylko duże samochody.

 

211 koni w MINI

Już w przyszłym tygodniu na wystawie w Genewie światową premierę będąmieć MINI Cooper oraz MINI Clubman w najmocniejszej, 211-konnej wersji, JohnCooper Works. W sprzedaży już od sierpnia.

 

Jubileuszowe MINI

Grupa BMW planuje wypuszczenie w tym roku na rynek specjalnej edycji MINI,przypominającej o pięćdziesiątej rocznicy firmy Cooper Car Company,która w 1959 roku sięgnęła po mistrzostwo w F1.

 
 

Mini: Dwa specjalne olimpijskie modele

Mini zaprezentowała dwa specjalne modele stworzone z okazji Igrzysk Olimpijskich, które w tym roku odbędą się w Londynie. Nowe wersje nazwane zostały Baker Street i Bayswater.

 

Mini Paceman: Wersja John Cooper Works oficjalnie

Do rodziny sygnowanej John Cooper Works dołącza kolejny model brytyjskiejmarki należącej do BMW. Mini przedstawia dwudrzwiowego Pacemana JCW.

 

MINI Cooper JCW Concept szykowany na NAIAS

Do Detroit MINI przywiezie koncepcyjną wersję świeżego modelu, opracowanegona bazie najnowszej generacji Mini Coopera. Wersja produkcyjna John CooperWorks nie powinna mocno różnić się od tego konceptu.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Cooper S John Cooper Works".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018