Wyszukiwałeś:

Cooper X

S X

. Znaleziono 181 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cooper S

Spróbuj też wyszukać: cooper

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 181 wszystkich):

MINI na Salonie Samochodowym

Ponieważ Niemcy stały się trzecim największym rynkiem aut MINI, po WielkiejBrytanii i USA, nie może zabraknąć samochodów tej marki na 60 SalonieSamochodowym we Frankfurcie. Zaprezentowane zostaną modele MINI One, MINICooper, MINI Cooper S oraz MINI One D.

 

Nowe Miniaki

We wrześniu na rynku brytyjskim pojawią się trzy nowe auta kultowejangielskiej marki. Do wyboru będą wersje Seven, Cooper Park Lane i Cooper SCheckmate.

 

Nowa MINI-generacja

Pod koniec 2006 roku należące do koncernu BMW, MINI, wprowadzi do sprzedażynową generację małych, kultowych samochodów. Nowa gama zostanie najpierwzaprezentowana w wersjach MINI Cooper i MINI Cooper S. Wersja MINI One i jejwysokoprężny odpowiednik pojawią się w salonach nieco później.

 

Gokart pop-kultury powraca...

... powraca z odświeżonym designem, nowymi silnikami i jeszcze większą dozącharyzmy. Wczoraj (15.11.) odbyła się w Warszawie polska premiera nowejgeneracji modeli MINI - Cooper i Cooper S.

 

MINI Cooper S JCW: MINImalizm pełen mocy

Gdyby serialowy Jaś Fasola w czasach swojej świetności zamiast w zwykłymMini Morrisie podróżował po Anglii w nowym modelu MINI Cooper Suzupełnionym o fabryczny pakiet tuningowy John Cooper Works z pewnością uwielu mężczyzn budziłby poszanowanie i zazdrość zaś dla kobiet stałbysię być może ciekawym obiektem zainteresowań. W naszym raporcie z jazdtestowych, przedstawiamy samochód, który swoim wdziękiem, mocą inietuzinkowym charakterem przyciągnie oko nawet najbardziej zatwardziałegoortodoksa uznającego na drogach tylko duże samochody.

 

MINIaturowe Cabrio w Detroit

Po niedawnym debiucie rynkowym drugiej generacji modelu MINI Cooper i Cooper Sze sztywnym dachem przyszła kolej na premierę wersji nadwoziowej typu Cabrio.Samochód zostanie zaprezentowany na przyszłorocznych targach w Detroit, a jegoceny rozpoczynać się będą od około 24 tys. euro.

 

MINI z chipem

Nowy MINI Cooper S na brak mocy nie narzeka. Jednak gdyby ktoś czuł potrzebęjej zwiększenia - na ratunek przychodzi brytyjska firma Superchips.

 

MINI Cooper SD już w Genewie

Już za nieco ponad miesiąc podczas targów motoryzacyjnych w Genewiezostanie zaprezentowana całkiem nowa odsłona samochodu o nazwie MINI CooperSD.

 

MINI Cooper S z dieslem

MINI Cooper SD to nowy członek rodziny MINI, który będzie napędzanyzupełnie nowym silnikiem diesla.

 

MINI Cabrio Cooper S: Kanarek

Na naszym rynku dostępnych jest kilka samochodów będących jaskrawąalternatywą dla codziennej szarości na ulicach. Jednym z takichsamochodów jest MINI Cabrio Cooper S. Samochód równieszybki i dający frajdę z jazdy, co niepraktyczny.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Cooper S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019