Wyszukiwałeś:

Cooper X

john X

cooper X

works X

. Znaleziono 66 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cooper john cooper works

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 66 wszystkich):

Mini - automatyczne premiery

Mini Cooper S oraz jego odpowiednik w wersji kabrio, będą od teraz dostępnerównież z automatyczną, sześciobiegową skrzynią Steptronic. Do tego,na amerykańskim rynku można zamówić wersję John Cooper Works.

 

MINI z kit-em

Podobnie jak w przypadku poprzedniej generacji MINI, również nowa edycjamodelu oferować będzie klientom możliwość wyposażenia serii Cooper wsportowe elementy, sygnowane logo John Cooper. Pierwsze zestawy kit-u pojawiąsię w sprzedaży w 2008 roku.

 

MINI Cooper S JCW: MINImalizm pełen mocy

Gdyby serialowy Jaś Fasola w czasach swojej świetności zamiast w zwykłymMini Morrisie podróżował po Anglii w nowym modelu MINI Cooper Suzupełnionym o fabryczny pakiet tuningowy John Cooper Works z pewnością uwielu mężczyzn budziłby poszanowanie i zazdrość zaś dla kobiet stałbysię być może ciekawym obiektem zainteresowań. W naszym raporcie z jazdtestowych, przedstawiamy samochód, który swoim wdziękiem, mocą inietuzinkowym charakterem przyciągnie oko nawet najbardziej zatwardziałegoortodoksa uznającego na drogach tylko duże samochody.

 

211 koni w MINI

Już w przyszłym tygodniu na wystawie w Genewie światową premierę będąmieć MINI Cooper oraz MINI Clubman w najmocniejszej, 211-konnej wersji, JohnCooper Works. W sprzedaży już od sierpnia.

 

Jubileuszowe MINI

Grupa BMW planuje wypuszczenie w tym roku na rynek specjalnej edycji MINI,przypominającej o pięćdziesiątej rocznicy firmy Cooper Car Company,która w 1959 roku sięgnęła po mistrzostwo w F1.

 

Kolejna ewolucja MINI

Po Clubmanie i Countrymanie przyzwyczailiśmy się, że MINI to już nie tylkoCooper, ale także jego nawet najdziwniejsze ewolucje. Najnowszą z nich jestinteresujące coupe, którą pokażemy Wam także na filmie.

 

Najszybsze Mini w historii

Brytyjska marka należąca do koncernu BMW zaprezentowała najnowszy model Mini- John Cooper Works GP. Anglicy chwalą się czasem 8 min. 23 sek. wykręconymprzez nowy model na torze Nordschleife.

 

Mini Paceman: Wersja John Cooper Works oficjalnie

Do rodziny sygnowanej John Cooper Works dołącza kolejny model brytyjskiejmarki należącej do BMW. Mini przedstawia dwudrzwiowego Pacemana JCW.

 

Najmocniejszy w rodzinie - Mini John Cooper Works

Brytyjska marka wdrożyła do produkcji topowy model w gamie. Mini JCW to dużamoc, świetne osiągi, bardziej sportowy wygląd i lepsze wyposażenie.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Cooper john cooper works".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018