Wyszukiwałeś:

Cooper

. Znaleziono 259 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cooper

Spróbuj też wyszukać: cooper ceny opony cooper cooper automotive

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 259 wszystkich):

Cooper Standard Automotive - uszczelnienia z ziemi bielskiej

Zakład produkcyjny w Bielsku - Białej jest jak dotąd jedyną fabrykąkorporacji Cooper Standard Automotive, Inc. w Polsce. Obecnie firma zatrudnia575 pracowników a zakrojone na szeroka skalę inwestycje pozwoliły w 2004 rokuna dwukrotne zwiększenie powierzchni produkcyjnej (do 13 tys. m2). Największymodbiorcą bielskiej fabryki jest Ford i Volvo.

 

Gokart pop-kultury powraca...

... powraca z odświeżonym designem, nowymi silnikami i jeszcze większą dozącharyzmy. Wczoraj (15.11.) odbyła się w Warszawie polska premiera nowejgeneracji modeli MINI - Cooper i Cooper S.

 

MINI Cooper S JCW: MINImalizm pełen mocy

Gdyby serialowy Jaś Fasola w czasach swojej świetności zamiast w zwykłymMini Morrisie podróżował po Anglii w nowym modelu MINI Cooper Suzupełnionym o fabryczny pakiet tuningowy John Cooper Works z pewnością uwielu mężczyzn budziłby poszanowanie i zazdrość zaś dla kobiet stałbysię być może ciekawym obiektem zainteresowań. W naszym raporcie z jazdtestowych, przedstawiamy samochód, który swoim wdziękiem, mocą inietuzinkowym charakterem przyciągnie oko nawet najbardziej zatwardziałegoortodoksa uznającego na drogach tylko duże samochody.

 

211 koni w MINI

Już w przyszłym tygodniu na wystawie w Genewie światową premierę będąmieć MINI Cooper oraz MINI Clubman w najmocniejszej, 211-konnej wersji, JohnCooper Works. W sprzedaży już od sierpnia.

 

MINI Cooper SD już w Genewie

Już za nieco ponad miesiąc podczas targów motoryzacyjnych w Genewiezostanie zaprezentowana całkiem nowa odsłona samochodu o nazwie MINI CooperSD.

 

MINI Cooper S z dieslem

MINI Cooper SD to nowy członek rodziny MINI, który będzie napędzanyzupełnie nowym silnikiem diesla.

 

Kolejna ewolucja MINI

Po Clubmanie i Countrymanie przyzwyczailiśmy się, że MINI to już nie tylkoCooper, ale także jego nawet najdziwniejsze ewolucje. Najnowszą z nich jestinteresujące coupe, którą pokażemy Wam także na filmie.

 

MINI Cabrio Cooper S: Kanarek

Na naszym rynku dostępnych jest kilka samochodów będących jaskrawąalternatywą dla codziennej szarości na ulicach. Jednym z takichsamochodów jest MINI Cabrio Cooper S. Samochód równieszybki i dający frajdę z jazdy, co niepraktyczny.

 

Mini Paceman: Wersja John Cooper Works oficjalnie

Do rodziny sygnowanej John Cooper Works dołącza kolejny model brytyjskiejmarki należącej do BMW. Mini przedstawia dwudrzwiowego Pacemana JCW.

 

Nowe Mini John Cooper Works GP

Mini zapowiada nadejście nowej generacji modelu John Cooper Works GP. Będzieto najmocniejsze Mini w historii.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019