Wyszukiwałeś:

Copen

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Copen

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wszystko o samochodach Daihatsu Copen

Małego roadstera Daihatsu po raz pierwszy, jeszcze w wersji koncepcyjnej, można było zobaczyć w 1999 r. na wystawie w Tokio. Na wersję produkcyjną trzeba było poczekać dwa lata, a od 2002 r. Daihatsu Copen jest produkowany i sprzedawany w Japonii. W Europie Copen pojawił się rok później (wystawa ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Copen dla Europejczyka

Po raz pierwszy kompaktowy roadster Daihatsu Copen będzie oferowany zkierownicą po lewej stronie. W ten sposób japoński producent zamierzaśmielej zaatakować europejski rynek.

 

MX-5 z twardym dachem

Japoński producent samochodów, Mazda, zadziwił ostatnio swoich europejskichdystrybutorów faktem, iż do swojego zestawienia zamierza wprowadzić modelMX-5 wyposażony w dach typu hardtop.

 

"Pudełko" rodzinne

Jeszcze pół roku temu w Genewie prezentowany jako koncepcyjny D-CompactWagon doczekał się już seryjnej wersji. Na targach w Paryżu światowąpremierę mieć będzie Daihatsu Materia, który na europejskie drogiwyjedzie na początku 2007 r.

 

Pomiędzy SUV-em a sportowcem

Czy jest możliwe połączenie w jednym SUV-a i auta sportowego? Choć obecniepanuje moda na tego typu "mieszanki", to jednak wydaje się to byćmało realne. Taką próbę podjął właśnie Daihatsu ze swoimprototypem D-01.

 

Oto mały roadster Renault

Jeśli potrafisz sobie wyobrazić, jak by wyglądał Twingo CC, to już mniejwięcej będziesz wiedzieć, jak będzie wyglądał Renault Wind. Mały roadsterfrancuskiej marki zadebiutuje już w marcu na wystawie samochodowej w Genewie.

 
 

Daihatsu opuści Europę

Jak informuje niemiecki dziennik Autohaus, do końca 2012 roku z europejskiegorynku wycofa się Daihtasu, japoński producent modeli z segmentu małych aut.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019