Wyszukiwałeś:

Corsa X

opc X

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Corsa opc

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

Najmocniejsza Corsa w historii

Po całkiem udanym zeszłorocznym debiucie długo oczekiwanego modelu Corsa,Opel zamierza wypuścić na rynek usportowioną wersję małego bestsellera.Auto zadebiutuje już podczas marcowego Salonu Samochodowego w Genewie, a zarazpo tym trafi na rynek.

 

Opel Corsa ma 25 lat

Wszystko zaczęło się w 1982 roku, kiedy to General Motors rozpocząłprodukcję rewolucyjnego małego samochodu o nazwie Opel Corsa. Jego produkcjazostała zainaugurowana w hiszpańskiej fabryce Figueruelas, umiejscowionej wSaragossie.

 

Corsa OPC jeszcze mocniejsza

Corsa OPC wpisuje się doskonale w kanon hot-hatchy, jednak teraz Opelpostanowił ulepszyć auto jeszcze mocniej poprzez dodanie do oferty wersjispecjalnej...

 

Opel Corsa OPC Nurburgring Edition

 

Corsa OPC wpisuje się doskonale w kanon hot-hatchy, jednak teraz Opel postanowił ulepszyć auto jeszcze mocniej poprzez dodanie do oferty wersji specjalnej o nazwie Nurburgring Edition - mojeauto.tv

 

Nowy model sygnowany przez OPC w przyszłym roku

Kilkanaście dni temu Opel zaprezentował nową generację Opla Corsy. Dziśpojawiają się pierwsze informacje o wzmocnionej wersji tego auta.

 

Opel Corsa E - dane techniczne

Corsa E, czyli piąta generacja przedstawiciela segmentu B Opla zadebiutowałana targach motoryzacyjnych we Paryżu. W Polsce samochód dostaniemy jużod 40 800 złotych.

 

Corsa OPC gotowa na salon w Genewie

Opel dawkuje napięcie dotyczące małego hot-hatcha - wizerunek nowej CorsyOPC poznamy dopiero w Genewie, ale już dzisiaj mamy film z jej testów.

 

Opel przedstawił Corsę OPC

Opel na bazie najnowszej generacji Corsy przygotował sportową odmianęsygnowaną przez OPC. Nowa generacja Corsy OPC osiąga moc 207 KM i pierwsząsetkę w czasie 6,8 sekundy. Auto zadebiutuje w Genewie.

 

Opel Corsa OPC już dostępna w Polsce

Zadebiutowała na salonie w Genewie i rozpaliła fanów najmniejszych GTI. Teraz już można ją zamawiać w polskich salonach, a Opel chwali się cenąniższą niż w poprzedniej generacji.

 

Opel Corsa OPC

 

Nowy Opel Corsa OPC już pojawił się na polskim rynku. Pod maską najmocniejszej Corsy znajdziemy 1,6-litrową jednostkę benzynową o mocy 207 KM i 245 Nm maksymalnego momentu obrotowego, dzięki którym Corsa OPC do pierwszej setki rozpędza się w 6,8 sekundy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Corsa opc".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019