Wyszukiwałeś:

Corvette X

C6 X

ZR1 X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Corvette C6 ZR1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Wszystko o samochodach Corvette C6

Historia modelu Corvette rozpoczęła się w 1953 roku. Od tego czasu Corvette doczekało się kolejnych pięciu (C2 Sting Ray, C3 Sting Ray , C4 ZR1, C5 Z06, C6) nowych generacji. Ostatnią z nich jest Corvette C6 produkowana od 2005 r. już pod własnym szyldem, a nie jak wcześniej pod marką Chevrolet. ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Nissan GT-R pobił swój rekord

Wszyscy pamiętamy jak kilkanaście miesięcy temu Nissan GT-R aż o kilkasekund pobił na torze Nurburgring rekord ustanowiony przez Porsche 911 GT2. Niecieszył się jednak długo tym tytułem bowiem odebrało mu go Corvette C6 ZR1.

 

Ekstremalne Corvette

Firma Hennessey Performance ujawniła szczegóły dotyczące swojegonajnowszego projektu. Jest to model Z700 Limited Edition, który jestoparty na Chevrolecie Corvette ZR1.

 

Amerykańsko-włoskie Corvette

Firma SV Motor Company wydała właśnie na świat swój najnowszy projekto nazwie SV 9 Competizione. Jest to sportowe auto zbudowane na podzespołachamerykańskiej Corvette we włoskim opakowaniu.

 

Spyker z silnikiem Corvette ZR1

Spyker Aileron Spyder był juz zapowiadany od dłuższego czasu. Jednak dopieroteraz pojawiły się dokładniejsze detale na temat tego samochodu. Okazujesię, że zasili go jednostka z Corvette ZR1.

 

Nowe Corvette, nowe detale

Dla osób, które stwierdziły że standardowe osiągi Corvette ZR1oraz Z06 są niezadowalające, amerykański producent postanowił przygotowaćspecjalną wersję podnoszącą osiągi.

 

Chevrolet Corvette: Najmocniejszy Cabriolet w historii

Chevrolet zaprezentował limitowaną edycję sportowego modelu Corvette, 427Convertible Collector Edition oraz specjalny pakiet 60th Anniversary. Obienowości zadebiutują na aukcji Barrett Jackson 21 stycznia.

 

Chevrolet Corvette: Pierwszy egzemplarz poszedł pod młotek

Podczas minionego weekendu na aukcji Barrett-Jackson za kwotę 600 tys. dolarów został sprzedany pierwszy egzemplarz modelu Corvette 427 Covertible Colllector Edition.

 

60 lat amerykańskiej Corvette

30 czerwca 1953 w fabryce mieszczącej się w mieście Flint w stanie Michiganz taśmy produkcyjnej zjechał pierwszy egzemplarz auta, które przeszłodo historii motoryzacji jako jedno z tych aut, o których marzą zarówno mali jak i duzi chłopcy.

 

Szkielet Corvetty

Najnowszy Chevrolet Corvette charakteryzuje się masą 1451 kg, co wraz z mocą505 KM dostarcza niesamowitych osiągów. Auto charakteryzuje się stosunkiem mocy do masy równym 6.33:1. Masa Corvetty to sukces dziedziny inżynierii materiałowej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Corvette C6 ZR1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019