Wyszukiwałeś:

Corvette X

Grand X

Sport X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Corvette Grand Sport

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Buick i Jaguar najbardziej niezawodne w USA

Według najnowszego rankingu najbardziej niezawodnych samochodówprzeprowadzonych przez J.D. Power and Associates na czele znalazły się ex equomarki Buick oraz Jaguar.

 

Grand Sport w Corvette

Marka Grand Sport powraca do Corvette. Odświeżona wersja samochoduprzygotowana na rok 2010 będzie bazować na jednostce LS3, natomiast nadwoziesamochodu zostanie wzbogacone o dodatki stylistyczne.

 
 
 

Chevrolet ma 100 lat

Chevrolet jest kolejną marką samochodową, która dołączyła doszacownego klubu 100-latków. Z tej okazji w nadchodzących 12miesiącach, w samej tylko Europie pojawi się aż siedem nowości.

 

Specjalna edycja Corvette

Chevrolet z okazji 100 lecia istnienia stworzył specjalną edycję, a wzasadzie pakiet, dla modelu Corvette - Centennial Edition.

 

60 lat amerykańskiej Corvette

30 czerwca 1953 w fabryce mieszczącej się w mieście Flint w stanie Michiganz taśmy produkcyjnej zjechał pierwszy egzemplarz auta, które przeszłodo historii motoryzacji jako jedno z tych aut, o których marzą zarówno mali jak i duzi chłopcy.

 

Chevrolet Corvette 427 Convertible

 

Oto ostatnia wersja Chevroleta Corvettty w generacji C6. Zanim światło dzienne ujrzy jej następca zobaczcie co Chevriolet ma do zaoferowania w modelu 427 Convertible.

 

Forza Horizon 3 - znamy listę samochodów

Jeszcze do niedawna lista samochodów, które pojawią się w grzeForza Horizon 3 ograniczała się do Lamborghini Centenario. Producent gryujawnił właśnie listę 150 modeli, którymi będziemy mogli sięprzejechać po wirtualnym torze.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Corvette Grand Sport".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019