Wyszukiwałeś:

Cosworth

. Znaleziono 47 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cosworth

Spróbuj też wyszukać: supra w201 190 2 3 16v cosworth subary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

FIA narzuciła silniki "nowym" w F1?

Masz silnik Cosworth - jedziesz w Formule 1. Nie masz - proste, nie jedziesz.Tak przynajmniej twierdzą zespoły, którym nie dane będzie wystartowaćw nowym sezonie Formuły 1.

 

F1: Cosworth ma już gotowe silniki

Brytyjski Cosworth zakończył produkcję pierwszych jednostek napędowychCA2010 do bolidów Formuły 1. Silniki wkrótce trafią doodbiorców, a firma rozpoczyna budowę kolejnej serii jednostek.

 

Cosworth tuninguje Subaru

Firma Cosworth oraz producent samochodów marki Subaru ponownie stanęłypo tej samej stronie barykady aby na tegorocznych targach w Genewie pokazaćswoje wspólne dzieło.

 

Kovalainen: Silnik Coswortha dobry jak Mercedesa

Heikki Kovalainen, który pomiędzy sezonami przesiadł się z boliduMcLarena do Lotusa twierdzi, że silniki przygotowane przez Coswortha są niemaltak dobre jak jednostki Mercedesa.

 

Cosworth podkręcił Subaru

Łatka Cosworth ponownie zawitała do cywilnych samochodów. Choć wprzypadku specjalnej wersji Subaru Impreza STI CS400 słowo "cywilny"nie jest chyba do końca na miejscu.

 

F1: Lotus bez Coswortha

Cosworth potwierdził, że zespół Lotus nie będzie w przyszłym sezoniekorzystał z jego silników do napędzania swoich bolidów.Osiągnięto porozumienie w sprawie zerwania 3-letniego kontraktu.

 

Świetna MX-5

Tuner BBR połączył swoje siły z jednym z liderów w tej branży, czylibrytyjską firmą Cosworth Engineering, i stworzył bardzo mocną wersjębestsellera Mazdy - MX5.

 

Mark Gallagher opuszcza Cosworth'a

Szef firmy Cosworth, Mark Gallagher niespodziewanie odszedł z brytyjskiegoproducenta  silników.

 

Cosworth wystawiony na sprzedaż

Legendarna brytyjska marka od wielu lat zajmująca się produkcjąsilników jest na sprzedaż. Podobno pojawiła się już firma,również z Wielkiej Brytanii, która chce zakupić Coswortha.

 

Prodrive zainteresowany kupnem Coswortha

Szef brytyjskiej firmy Prodrive, David Richards zadeklarował, że jest zainteresowany zakupem marki Cosworth, która dostarcza silnikidwóm zespołom F1.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019