Wyszukiwałeś:

Countryman X

JCW X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Countryman JCW

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wątek na forum: MINI Countryman ma brylować w sprzedaży

MINI One/ Cooper / Cooper S i Cooper S JCW są super!!! Sa doskonałe, nie mają sobie równych. Natomiast wszelkie nowości od MINI jak ten Countryman czy inne koncepty wypadają już średnio. Takie rozszerzanie gamy na siłę nie jest dobre. ~Dete5

 

Nowe MINI w Londynie

Już 23 września podczas festiwalu designu w Londynie MINI zapreznetujeswój najnowszy koncept. Jak dotąd producent opublikował zdjęcie, wktórym pod płachtą ukrywa się nowy samochód.

 

Mini Countryman w wersji John Cooper Works

Mini zaprezentowała najmocniejszą wersje swojego crossovera. Teraz Countrymandołącza do gamy Mini jako szóste auto sygnowane przez JCW.

 
 

Wątek na forum: Mini Countryman w wersji John Cooper Works

to zły pomysł robić z Countymana wersję JCW ! To bład. Ten mały crossover nie służy do szybkiej jazdy, tylko do lekkiej rekreacji. ~gad

 
 

Wyjedź na biwak z Mini

Wprawdzie pogoda jeszcze nie zachęca, ale początek kwietnia to dobra okazjaby zacząć planować wyjazd na urlop. Jak go spędzić? Mini proponuje wybraćsię na biwak.

 

MINI Paceman Cooper SD All4:

Sukces sprzedaży - także samochodów, ale dotyczy to w zasadziewszystkiego, co chcemy sprzedać - pomijając kwestie niższej ceny, lepszejjakości produktu, sprowadza się w dużym uproszczeniu do wymyślenia czegoś,czego nikt inny nie ma w swojej ofercie. Krótko mówiąc, dostworzenia takiej niszy rynkowej, gdzie przynajmniej na początku nie będziekonkurencji. Z takiego założenia wyszli zapewne właściciele marki Mini,tworząc model o nazwie Paceman.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Countryman JCW".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019