Wyszukiwałeś:

Crafter

. Znaleziono 344 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Crafter

Spróbuj też wyszukać: crafter bezpieczniki sprinter crafter kasowanie serwisu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 344 wszystkich):

Wszystko o samochodach Volkswagen Crafter

Volkswagen Crafter jest od 2006 r. następcą niezwykle popularnego wśród dostawczaków modelu VW LT, którego trzy generacje pojawiły się na rynku od 1975 r. Volkswagen Crafter dostępny jest w kilku wersjach nadwozia, z pojedynczą i podwójną kabiną. Według buńczucznych zapowiedzi szefów niemieckiego...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Volkswagen Crafter za LT

Volkswagen oficjalnie zapowiedział dziś zastąpienie niezwykle popularnegosamochodu dostawczego LT, nowym modelem o nazwie Crafter.

 

Terenowy Crafter

To, iż Volkswagen Crafter - nowe dziecko producenta z Wolfsburga w segmencieaut dostawczych - będzie dobrze sprawował się także w trudnym terenie, maudowodnić koncepcyjny Crafter Atacama.

 

Sprinter i Crafter Vanami Roku 2006

Brytyjski miesięcznik motoryzacjny "What Van?" przyznał już kolejny raznagrody dla najlepszych aut użytkowych. Tytuł "Van of the Year 2006"otrzymały ex aequo Mercedes Sprinter oraz Volkswagen Crafter.

 

Crafter zwycięzcą

Volkswagen Crafter zdobył pierwsze miejsce w "Prawdziwym TeścieFlotowym", organizowanym przez dwumiesięcznik "Flota AutoBiznes" oraz Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych.

 

Nowy Crafter

Volkswagen Crafter jest jednym z najlepszych samochodów w segmencie autdostawczych do 3,5 tony.Jego nowoczesne, 4-cylindrowe silniki TDI dbają oniewielkie zużycie paliwa i niskie koszty eksploatacji oraz o przyjemniejsząjazdę i większą ładowność. Nowy Crafter jest nawet o 33 procentoszczędniejszy od poprzednika. Najbardziej ekonomiczna wersja wyposażona jestw silnik bi-turbo, spala tylko 7,2 l na 100 km i dzięki momentowi obrotowemu owartości 400 Nm zapewnia dynamiczną jazdę.

 

Crafter 4MOTION

Nowy Volkswagen Crafter z mocnymi i oszczędnymi czterocylindrowymi silnikamiTDI dostępny jest w salonach od połowy 2011 roku. Niebawem ofertę wzbogaciwersja 4MOTION z napędem na wszystkie koła firmy Achleitner, którabędzie mogła poruszać się także w bardzo trudnym terenie.

 

Volkswagen Crafter i 3-letnia gwarancja

Dostawczy Volkswagen Crafter, jako jedyny w tej klasie pojazdówdostawczych, oferuje trzyletnią gwarancję, a za symboliczną złotówkęmożna ochronę gwarancyjną przedłużyć jeszcze o rok.

 

Wątek na forum: Kontrolki Crafter

Witam Mam dość dziwną rzecz w moim VW Crafter. Czasem świecą mi się kontrolki akumulatora, spryskiwacza, filtra powietrza, świateł i okładzin hamulcowych. Co najdziwniejsze świecą się w czasie postoju, jak kluczy jest wyciągnięty ze stacyjki. Zaraz po włożeniu kluczyka problem znika. Byłem z tym ...

 

Wojskowy Volkswagen Crafter z polskiej fabryki

Przeznaczony dla wojska Volkswagen Crafter, wykonany w całości w Polsce, jestjedną z gwiazd Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach.Oprócz niego na stoisku Volkswagena wystawione są dwa modele Amarok.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018