Wyszukiwałeś:

Cristiano X

Ronaldo X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cristiano Ronaldo

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Gwiazda rozbija Ferrari

Wczoraj w godzinach porannych doszło do groźnie wyglądającego wypadku wokolicach lotniska w Manchesterze. W barierkę rozdzielającą pasy w tuneluwjechało Ferrari 599 GTB, które po odbiciu się od niej zatrzymało sięna ścianie.

 

Cristiano Ronaldo sprzedaje samochody

24-letnia gwiazda piłki nożnej Cristiano Ronaldo sprzedaje swojesupersamochody. Bentley, Porsche i Mercedes znajdą nowych właścicieli napewno nie z powodu kryzysu. Wręcz przeciwnie. Piłkarz podpisał jeszczewiększy kontrakt i wyjeżdża z Wysp Brytyjskich.

 

Christiano Ronaldo kupił sobie Aventadora

Christiano Ronaldo znany jest ze swojego zamiłowania do szybkich i luksusowychsamochodów. Na 27 urodziny sprawił sobie kolejny motoryzacyjny prezent -Lamborghini Aventador LP700-4.

 

Christiano Ronaldo pożąda LaFerrari

LaFerrari to najnowsze hiperauto zrodzone w Maranello. Następca modelu Enzopowstanie w limitowanej do 499 sztuk edycji. Na ten samochód zębyostrzą sobie wszyscy, a wśród nich jest Cristiano Ronaldo.

 

Real Madryt już dziesięć lat jeździ Audi

Współpraca na styku klub piłkarski i koncern motoryzacyjny nie jestniczym nowym we współczesnym świecie. Doskonałym przykładem jest tupartnerstwo pomiędzy Audi a Realem Madryt, które w tym roku obchodzidziesięciolecie.

 

Piłka jest okrągła, a koła są cztery

Dziś motoryzacja zostanie odsunięta na dalszy tor. Jutro nikt nie będzieekscytował się nowymi modelami, mocnymi silnikami i sprintem do setki. Wczasie meczu o trzecie miejsce i spotkania finałowego emocje sięgną zenitu. Wprzerwie meczu proponujemy jednak sprawdzić, jak motoryzacja przenika światpiłki nożnej.

 

Cristiano Ronaldo jeździ McLarenem P1

Gwiazdor Realu Madryt, Cristiano Ronaldo, miał okazję sprawdzić wwyścigowych warunkach McLarena P1 przy asyście Jensona Buttona.

 

Cristiano Ronaldo i jego nowa zabawka - Bugatti Chiron

Do kolekcji jednego z najlepszych piłkarzy świata dołącza najdroższe inajszybsze auto na świecie. W garażu Cristiano Ronaldo zaparkowało właśnieBugatti Chiron.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Cristiano Ronaldo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019