Wyszukiwałeś:

Cygnet

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cygnet

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Miejski maluch od Astona Martina

Aston Martin poczynił krok w kierunku przyszłości. Producent luksusowychsupersamochodów zamierza zbudować na bazie Toyoty iQ małe, miejskieautko.

 

Mały Aston oficjalnie

Po kilku miesiącach od pierwszych przecieków Aston Martin zdecydowałsię opublikować pierwsze zdjęcia swojego najmniejszego modelu w historii.

 

Baby-Aston w produkcji

Aston Martin potwierdza, że jego najmniejszy model w historii, Cygnet, wejdziedo produkcji w przyszłym roku.

 

Aston Martin Cygnet

 

Aston Martin Cygnet jednak ujrzy światło dzienne lecz nie będzie on dla każdego. Ta miniaturka Astona w obudowie Toyoty IQ będzie dostępna tylko i wyłącznie dla aktualnych właścicieli Astona Martina. Mały samochodzik będzie czymś w rodzaju uzupełnienia dla Vantage'a czy DBS'a - mojeauto.tv

 

Cygnet też jest trendy

Efekt romansu mody z motoryzacją: Aston Martin Cygnet.

 

Nie tego oczekiwali

Szef firmy Aston Martin Ulrich Bez przyznał, że oczekiwał więcej po modeluAston Martin Cygnet. Sprzedaż tego samochodu nie jest tak wysoka jak oczekiwano w Gaydon.

 

Aston Martin: dlaczego Cygnet jest tak drogi

Brytyjski producent luksusowych aut sportowych udostępnił filmik, w którym możemy zobaczyć proces produkcyjny modelu Cygnet. W materiale video producent głównie stara się wyjaśnić dlaczego cena za to małeauto jest tak wysoka.

 

Silnik V12 w Aston Martinie Cygnet!

Ta informacja wydaje się być tak nieprawdopodobna, jak piknik z Yeti, czynurkowanie z potworem Loch Ness. O obu stworach wszyscy słyszeli, ale nikt taknaprawdę ich nie widział. Czy zatem podobnie bęzie z Cygnet V12?

 

Koniec małego Astona

Pod koniec zeszłego tygodnia władze marki Aston Martin postanowiły podjąćdecyzję o zakończeniu produkcji modelu Cygnet. Kilka godzin temu koncernoficjalnie potwierdził tą decyzje.

 

Aston Martin Cygnet z Chin

Kilka dni temu w sieci pojawiły się zdjęcia modelu Dojo Pioneer i szybkoobiegły świat. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, żesamochód wygląda jak kopia Astona Martin Cygnet.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019