Wyszukiwałeś:

Cypr

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cypr

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

AUTOBEST AWARD 2005 dla Dacii Logan

Wchodząc na rynki Europy, nowy model rumuńskiego producenta przejętego kilkalat temu przez Renault, otrzymał prestiżową nagrodę na rynkach naszegoregionu. Wyprzedził m.in. nową Skodę Octavia i Opla Astra. Czym sobie na tozasłużył?

 

Znani finaliści konkursu Autobest

Jury złożone z dziennikarzy motoryzacyjnych z 12 krajówzakwalifikowało pięć aut do ścisłego finału rozgrywanego od 5 lat konkursuAutobest 2006.

 

Kia Rio z tytułem Autobest 2006

Czołowi dziennikarze motoryzacyjni z 12 krajów EuropyŚrodkowowschodniej zadecydowali o zwycięstwie Kia Rio w rozgrywanym od 5 latkonkursie Autobest 2006.

 

Tachografy cyfrowe w Polsce

Ministerstwo Transportu i Budownictwa na swoich stronach internetowychopublikowało informację dotyczącą stanu wdrożenia systemu nowych, cyfrowychtachografów w Polsce. Jak wynika z treści biuletynu wszystkie trudnościzwiązane z wprowadzeniem nowych urządzeń do obiegu zostały zwalczone.

 

Nissan Tiida od czerwca

Spółka Nissan Europe ogłosiła dzisiaj, że w czerwcu 2007 roku rozpoczniesię sprzedaż modelu Tiida na rynku europejskim. Tiida jest najnowszym modelemNissana, zaprezentowanym po niedawnym wprowadzeniu na rynek pojazdu cross-oversegmentu C - modelu Qashqai.

 

Operacja pasy bezpieczeństwa

Prawie 126 tys. przypadków braku zapiętych pasów bezpieczeństwaujawniono w czasie ogólnoeuropejskiej kampanii 'Operacja pasybezpieczeństwa'. W kampanii uczestniczyło 21 krajów. Kampania zostałaprzygotowana pod patronatem TISPOL - Europejskiego Stowarzyszenia PolicjiDrogowej, wspomagającego Unię Europejską w ograniczeniu przypadkówśmierci na drogach.

 

Wjeżdżamy do strefy Schengen

Od kilku dni, dokładnie od 21 grudnia 2007 roku, Polska znajduje się w strefieSchengen. Cóż to oznacza, poza zniesieniem kontroli na granicach, dlaprzeciętnego Kowalskiego? Jakie obowiązki i prawa pozostały, a co sięzmieniło w tej kwestii...

 

Transport jedzie na południe

Niejasne przepisy o VAT utrudniają działalność transportową w naszym kraju.Polskie przedsiębiorstwa spedycyjne przenoszą siedziby na Cypr i do Czech.

 

Wehikuł czasu na Cyprze

Są jeszcze na świecie specyficzne miejsca, gdzie czas lata temu całkowiciesię zatrzymał.

 

Wątek na forum: Motocykle i quady z nowym, obowiązkowym wyposażeniem

a co jak się Polska nie zgodzi, albo jakiś cypr czy bułgaria? ~kolo

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019