Wyszukiwałeś:

D X

A X

S X

. Znaleziono 15940 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: D A S

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15940 wszystkich):

Znane i lubiane

Opony produkowane przez Firmę OponiarsDębica S.A. zostały najlepszymproduktem w kategorii Auto w ankiecie miesięcznika Reader's Digest.

 

Toyota Prius: Benzynowa elektrownia

Jeszcze parę lat temu widząc jego pierwszą generację można byłopowątpiewać w ewentualny sukces tego samochodu. Wydawał się za bardzofuturystyczny, a technologia zbyt odległa, by tak szybko się zadomowić. Teraznowa odsłona sprawia, że nawet zepsuta Ameryka zgorzkniale się nawraca.Przynajmniej w kwestiach motoryzacyjno-ekologicznych. Lansowany przez gwiazdy ze'Świętego Lasu' (ostatnio pokaźna flota na gali wręczenia Oscarów)sprawił, że paliwożerne SUV`y Amerykanów zaczynają na jego rzeczpowoli rdzewieć

 

FO Dębica w Centralnym Okręgu Przemysłowym

W tym roku mija siedemdziesiąt lat od utworzenia Centralnego OkręguPrzemysłowego – jednego z największych i najbardziej ambitnychprojektów II Rzeczypospolitej. W wielu miastach powstały wówczasfabryki, które funkcjonują i odnossukcesy po dziś dzień. Takimzaadem była m.in. Fabryka Gum Jezdnych w Dębicy znana dziś jako FirmaOponiarska Dębica S.A.

 

Technologiczne ciekawostki na IAA

Ekologiczne źródła nadu to jeden z najważniejszych tematówtegorocznej wystawy IAA we Frankfurcie. Na dzień przed rozpoczęciem dniprasowych tego salonu przedstawiamy krótki przegląd nowych technologii,istotnych dla aut przyszłości. Tych z silnikami elektrycznymi ikonwencjonalnymi.

 

Pakiety truck assistance z darmową ochroną prawną D.A.S.

Firma Starter - lider w branży usług Assistance dla pojazdówciężarowych podpisała porozumienie z D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń OchronyPrawnej S.A. – czołowym dostawcą usług ochrony prawnej. Owocem tejwspółpracy jest specjalna promocja zimowa skierowana do wszystkichużytkowników pojazdów ciężarowych.

 

Dębica liderem branży w rankingach

Firma Oponiarska Dębica S.A. kolejny raz udowodniła, że jest liderem branżyoponiarskiej, zdobywając najwyższe miejsca w prestiżowych rankingachPolityki, Rzeczpospolitej i Gazety Giełda Parkiet. Mimo trudnej sytuacji narynkach, dębicka spółka w ubiegłym roku pokazała, że opiera swojąsiłę na stabilnych fundamentach finansowych.

 

Posiadacze Seatów pod specjalną ochroną

Z początkiem sierpnia generalny importer samochodów marki Seat napolskim rynku nawiązał współpracę Z D.A.S. Towarzystwo UbezpieczeńOchrony Prawnej. Dzięki tej umowie właściciele Seatów będą moglikorzystać ze specjalnej oferty ochrony prawnej.

 

Nowe przepisy ruchu drogowego już niebawem

W przyszłym roku czekają nas wręcz rewolucyjne zmiany w przepisach ruchudrogowego, w tym dotyczące prawa jazdy. Jakie nowe kategorie pojawią się wregulaminie i do czego będą uprawniać? Za ile punktów będzie możnastracić prawo jazdy? Czy egzaminy będą trudniejsze i na jakich warunkachdzie można je zdawać?

 

Carens i pro_cee'd: Dwie nowości KIA na wiosnę

W ubiegłym roku południowokoreańska KIA należała do nielicznej grupyproducentów, którym saldo udało się zamknąć w zielonychsłupkach. W tym roku marka zamierza umocnić ten trend, wprowadzając dosprzedaży zupełnie nową generacją modelu Carens oraz trzydrzwiową wersnadwoziową swojego bestsellera, modelu cee'd. Mieliśmy okazję poznać oba teauta.

 

Ford Focus, Kia cee`d, Toyota Auris, Volkswagen Golf - ciężki żywot jurora

Ostatnie rozstrzygnięcia dwóch prestiżowych konkursówpotwierdzają tezę, którą lansują od dawna miłośnicy tego modelu -Golf rządzi! Czy aby jednak na pewno? Przeciwników takiego sąduznajdzie się przecież również bez liku. Postanowiliśmy zatem zabawićsię nieco w jurorów i sprawdzić, czy Volkswagen Golf VII to faktycznieniedościgniony wzorzec dla innych kompaktów, czy może jednak miano"króla kompaktów" jest już mocno naciągane.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "D A S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019