Wyszukiwałeś:

D X

MAX X

. Znaleziono 561 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: D MAX

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 561 wszystkich):

Wszystko o samochodach Isuzu D-Max

Isuzu D-Max to przedstawiciel segmentu średniej wielkości pickupów. Auto powstało w ramach współpracy japońskiego koncernu z General Motors, dlatego na różnych rynkach model ten, w niezmienionej bądź tylko nieznacznie zmodyfikowanej postaci, był i jest wciąż sprzedawany pod różnymi nazwami (m.in....

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Mało bezpieczne pickupy

Duża popularność samochodów typu pickup na rynku europejskim, w tym iw Polsce,spowodowała zwiększone zainteresowanie tym segmentem instytucji EuroNCAP. Pierwszepodejście do testów zderzeniowych tego typu aut okazałosię jednak niewypałem. Natrzy przetestowane modele, dwa - Nissan Navara iIsuzu D-Max - całkowicie oblałytest. W miarę obronił się jedynie MitsubishiL200.

 

Isuzu w Polsce!

Choć rynek motoryzacyjny, także w Polsce, wciąż nie może wyjść z kryzysu,nie oznacza to jednak jakiejś totalnej stagnacji. W czerwcu w Polscerozpoczęła działalność marka Isuzu, z jednym jak na razie modelem w swojejgamie - pickupem D-Max.

 

Isuzu D-Max - pierwszy pickup z 5-letnią gwarancją

Isuzu D-Max jest pierwszym na polskim rynku pick-upem z 5-letnią gwarancją iusługą assistance. Tym samym D-Max ma najdłuższą gwarancję w tym segmencierynkowym - do 5 lat lub 150 tysięcy kilometrów.

 

Czy wróci boom na pickupy?

Czy szlaban, jaki fiskus postawił przed autami z kratką, spowoduje wzrostzainteresowania przedsiębiorców innymi pojazdami uprawniającymi dopełnego, 100-procentowego odliczenia podatku VAT? Wśród tego typu autsą między innymi pickupy, które swój boom przeżywały już trzylata temu. Czy ponownie powróci mania na auta z odkrytą częściąbagażową?

 

Limitowana skała

Isuzu Automotive Polska na rodzimy rynek wprowadza do swojej oferty limitowanąwersję pickupów D-MAX nazwaną the Rock. Samochód dostępny jestw cenie 99 990 zł netto.

 

Isuzu D-Max: Niedoceniany robotnik

Najgorszy moment w pracy? Gdy za solidnie wykonaną robotę nikt nas odpowiednionie wynagrodzi, a nawet nie doceni. Po tygodniu spędzonym z tym pickupemodniosłem bardzo podobne wrażenie, tyle że dotyczyło ono bohatera tegotestu. Isuzu D-Max jest autem niedocenianym na naszym rynku, choć trudnoznaleźć u niego jakieś istotne wady.

 

Izusu D-Max Yin i Yang

Isuzu na polskim rynku przedstawia dwie wersje specjalne D-Maxa - Yin orazYang. Ta pierwsza to czerń i prostota, ta druga to biel i dużododatków.

 

Wątek na forum: Isuzu D-Max: Niedoceniany robotnik

Mieszkam w Tajlandii, a tutaj rynek zna się na pick-upach. D-max jest na nim zdecydowanym numerem 1. Solidny, luksusowy, oszczędny. Który inny pick -up da więcej i dlaczego? Proszę o odpowiedz autora tekstu. Na marginesie dodam, że nawet bardzo stare D-maxy trzymają cene i widziałem je obładowane...

 

Wątek na forum: Izusu D-Max Yin i Yang

ciekawy pomysł, coraz popularniejsza robi się ta marka i myślę, że stanowi groźną konkurencję dla amaroka czy l200. Z tego co się orientuje to ma największą ładowność w swojej klasie i bardzo dobry silnik więc na pewno samochóddzie się dobrze sprawował wiele lat ~robo456

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "D MAX".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018