Wyszukiwałeś:

D12

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: D12

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

 

Spyker SUV: Mocny Holender

Holenderski producent sportowych samochodów Spyker na targach w Genewieprezentuje swój pierwszy pojazd klasy SUV. Model D 12 Paris-to-Peking mabardzo ciekawą stylistykę i równie ciekawą moc silnika.

 

Z Pekinu do Paryża

Długo oczekiwany samochód marki Spyker zostanie najprawdopodobniejzaprezentowany już podczas tegorocznych targów we Frankfurcie. Model D8Peking-to-Paris będzie kolejną odsłoną prezentowanego trzy lata temukonceptu.

 

Wybawiciel Saaba

Szwedzka marka Saab, duma Skandynawów została uratowana przed kasacją.Jej nowym właścicielem nie jest ani gigantyczny koncern, ani bogaty funduszinwestycyjny a niewielka manufaktura, która rocznie sprzedaje zaledwiekilkadziesiąt samochodów.

 
 

Lexus NX oficjalnie w wersji produkcyjnej!

Na targach w Pekinie Lexus pokaże samochód, który nie tak dawnoistniał jako koncept LF-NX. Teraz Japończycy prezentują produkcyjną wersjętego samochodu nazwaną po prostu NX. Kompaktowy crossover będzie dostępny zjedną turbo nowością.

 

Walczą z agresywnymi kierowcami

Od sierpnia, na polecenie Komendanta Głównego Policji, MarkaDziałoszyńskiego, w wielu województwach działają specjalne zespołypolicji do zwalczania agresywnych zachowań na drodze. Są już pierwsze efektytych działań.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018