Wyszukiwałeś:

DAF X

CF X

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DAF CF

Spróbuj też wyszukać: daf cf 85

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

DAF CF i XF105 w wersji "Edycja 2009"

Nowe wersje DAF'a charakteryzuje zoptymalizowany i ekonomiczny układ napędowy.Dla klientów ceniących sobie dodatkowe udogodnienia i bezpieczeństwodostępny jest adaptowalny tempomat (ACC) z modułem ostrzegania przed kolizją(FCW). Wielu dealerów, pragnąc zaprezentować wszystkie dostępnerozwiązania w jednym modelu, skonfigurowało samochód XF105„Edycja 2009” jako pojazd Safety Demo.

 

60-lecie produkcji samochodów ciężarowych DAF

„Pierwsze seryjnie produkowane podwozia ciężarowe z fabrykisamochodów N.V. Van Doorne’a w Eindhoven odsłonięto wczoraj przyaplauzie publiczności”, donosił Holenderski Kurier Transportowy 29 lipca1949 r. Nowo budowana fabryka miała w 1950 r. wyprodukować dwa tysiąceciężarówek. To zupełnie odmienna skala produkcji w porównaniu zponad 65 000 samochodów ciężarowych, które zjechały z taśmprodukcyjnych DAF-a w Eindhoven i Leyland (Wielka Brytania) w 2008 r.

 

Ciągniki siodłowe DAF dla firmy WAK-TRANS

Firma WAK-TRANS, zajmująca się transportem materiałów niebezpiecznych,zakupiła i odebrała 29 ciągników DAF CF 85.460 wyposażonych w pełnypakiet ADR. Kontrakt na sprzedaż ciągników podpisany został zautoryzowanym dealerem DAF firma WTC z Wrocławia.   

 

DAF na wystawie Delhi AutoExpo

Firma PACCAR zaprezentowała ciężarówkę premium DAF CF na DelhiAutoExpo, największym motoryzacyjnym pokazie w Indiach. "Indie są jednymz największych i najszybciej rozwijających się rynkówsamochodów ciężarowych na świecie. Impreza AutoExpo jest znakomitąokazją do pokazania naszego wiodącego w branży produktu DAF hinduskimklientom komercyjnym'', powiedział Dan Sobic, wiceprezes zarządu PACCAR.

 

DAF LF i CF w wersjach Euro 6

Podczas targów Birmingham Truck Show DAF zaprezentował nowe modele LF iCF w wersjach Euro 6. Nowy LF Euro 6 do transportu dystrybucyjnego i nowy CFEuro 6 do szerokiego zakresu zastosowań są wyposażone w nowe podwozia, noweukłady napędowe, a wnętrza i stylistyka zewnętrzna są zaprojektowane odnowa, podkreślając podobieństwo do nowego modelu XF.

 

Dwutysięczny DAF CF z Tajwanu

Dwutysięczny pojazd ciężarowy DAF CF85 opuścił linię produkcyjną zakładufirmy FASC na Tajwanie. Firma DAF weszła na rynek tajwański w 2006 roku izajmuje czołową pozycję wśród europejskich marek.

 

DAF rozwija nowe serie CF XF

Firma DAF rozszerza ofertę ciągników XF i XF Euro 6 o trzyosiowepodwozie pod zabudowę z osią wleczoną, drugą osią kierowaną lubpodwójnymi osiami napędzanymi.

 

Supercichy DAF CF

Podczas zbliżających się targów pojazdów użytkowych wHanowerze DAF zaprezentuje niezwykle cichy pojazd CF Euro 6, którymbędzie można nie niepokojąc mieszkańców, rozwozić towary wczesnymrankiem lub nocą.

 

Nowe ciągniki DAF z serii CF i XF

DAF wprowadza na rynek nowe modele ciągników siodłowych z serii CF i XFz kierowaną osią wleczoną. Nowe ciągniki powstały z myślą ozastosowaniach wymagających zarówno wysokiej ładowności, jak idoskonałej zwrotności.

 

DAF CF z trzema osiami

DAF Trucks rozszerza swoją ofertę pojazdów serii CF. Modele z silnikiemPX-7 będą dostępne również w wersji z trzema osiami.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "DAF CF".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019