Wyszukiwałeś:

DAF X

CF85 X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DAF CF85

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

DAF CF85 z tytułem „Flotowy Samochód Ciężarowy Roku 2009”

Podczas ceremonii wręczania prestiżowych nagród „Motor TransportAwards 2009” w Londynie, model DAF CF85 po raz drugi z rzędu uhonorowanotytułem Flotowego Samochodu Ciężarowego Roku.

 

Nowoczesna cysterna do mleka na podwoziu DAF FAX CF85

DAF FAX CF85 410 to niezwykle nowoczesna cysterna do zbiórki mlekaprodukcji WAM Sianów. Pierwsze w w historii podwozie 8x2 dostarczył DBKSp. z o.o., autoryzowany dealer DAF z północnej Polski. Cysterna składasię z czterech komór po pięć tysięcy litrów a pojazdwyposażono w nowoczesny system pomp i automatyczne próbkowanie.Wykorzystywany jest w firmie Jerzego Laguny do zbiórki mleka odgospodarzy z rejonu Suwałk i Augustowa mieszkających tuż przy granicy zRosją i Litwą.

 

DAF rozszerza linię CF

DAF rozszerzył popularną serię CF85 o dwa czteroosiowe podwozia podzabudowę. Oba modele posiadają trzy osie tylne – środkową napędową iprzednią skrętną. W nowym FAK CF85 ostatnia oś jest osią wleczoną, a w FAQCF85 osią wleczoną skrętną.

 

Ciągniki siodłowe DAF dla firmy WAK-TRANS

Firma WAK-TRANS, zajmująca się transportem materiałów niebezpiecznych,zakupiła i odebrała 29 ciągników DAF CF 85.460 wyposażonych w pełnypakiet ADR. Kontrakt na sprzedaż ciągników podpisany został zautoryzowanym dealerem DAF firma WTC z Wrocławia.   

 

DAF Advanced Transport efficiency

Firma DAF wprowadza, jako część programu ATe (Advanced Transport efficiency),specjalne wersje ciągników siodłowych dla popularnych modeli CF85 iXF105. Ich parametry techniczne zostały całkowicie zoptymalizowane w celuuzyskania maksymalnej wydajności i oszczędności oraz możliwie najmniejszegowpływu na środowisko naturalne. Nowe modele ATe CF85 i XF105 są jużdostępne.

 

Tysięczna ciężarówka firmy DAF z Tajwanu

W połowie grudnia, w zakładach FASC—Formosa Automobile SalesCorporation—w Tajwanie z linii produkcyjnej zjechała tysięcznazmontowana lokalnie ciężarówka DAF CF85. Firma DAF prowadzi aktywnądziałalność w Tajwanie od 2006 roku, a w zeszłym roku objęła pozycjęlidera rynkowego wśród marek europejskich w segmencie ciężkichciągników.

 

DAF na wystawie Delhi AutoExpo

Firma PACCAR zaprezentowała ciężarówkę premium DAF CF na DelhiAutoExpo, największym motoryzacyjnym pokazie w Indiach. "Indie są jednymz największych i najszybciej rozwijających się rynkówsamochodów ciężarowych na świecie. Impreza AutoExpo jest znakomitąokazją do pokazania naszego wiodącego w branży produktu DAF hinduskimklientom komercyjnym'', powiedział Dan Sobic, wiceprezes zarządu PACCAR.

 

Pierwszy DAF CF85 zmontowany w Maroku

10 maja 2012 r. linię produkcyjną w zakładzie CFAO Motors Maroc opuściłpierwszy zmontowany lokalnie pojazd DAF CF85. Jest to początek regionalnegomontażu pojazdów ciężarowych DAF przez firmę CFAO, która od2005 roku jest odpowiedzialna za marketing i sprzedaż ciężarówek DAF wMaroku.

 

Pierwszy DAF LF z Tajwanu

Pierwszy egzemplarz zmontowanej lokalnie ciężarówki DAF LFprzeznaczonej do dystrybucji opuścił linię produkcyjną w zakładzie FASC(Formosa Automobile Sales Corporation) na Tajwanie. Firma DAF istnieje na rynkutajwańskim od 2006 roku i jest tam wiodącym producentem pojazdówciężarowych.

 

Dwutysięczny DAF CF z Tajwanu

Dwutysięczny pojazd ciężarowy DAF CF85 opuścił linię produkcyjną zakładufirmy FASC na Tajwanie. Firma DAF weszła na rynek tajwański w 2006 roku izajmuje czołową pozycję wśród europejskich marek.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "DAF CF85".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019