Wyszukiwałeś:

DAF X

LF X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DAF LF

Spróbuj też wyszukać: daf lf rolka u bolt

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

DAF LF najlepszy dla małych i średnich przedsiębiorstw

9 czerwca firma DAF Trucks uzyskała wyróżnienie za najlepszysamochód ciężarowy dla małych i średnich przedsiębiorstw,przyznawane przez tygodnik Gazetę Finansową. Wyróżniona seria DAF LFzdobyła tę nagrodę już po raz drugi z rzędu.

 

DAF LF - „Ewolucja nigdy się nie kończy”

DAF wprowadza na rynek modele Edition 2009 popularnej ciężarówki LF.Akcja odbędzie się pod hasłem „Ewolucja nigdy się nie kończy”.Nowy LF to unowocześnione wnętrze zapewniające większą wygodę kierowcy,oraz seria nowych opcji i optymalizacja układu napędowego zapewniającewyższą efektywność popularnej ciężarówki.

 

60-lecie produkcji samochodów ciężarowych DAF

„Pierwsze seryjnie produkowane podwozia ciężarowe z fabrykisamochodów N.V. Van Doorne’a w Eindhoven odsłonięto wczoraj przyaplauzie publiczności”, donosił Holenderski Kurier Transportowy 29 lipca1949 r. Nowo budowana fabryka miała w 1950 r. wyprodukować dwa tysiąceciężarówek. To zupełnie odmienna skala produkcji w porównaniu zponad 65 000 samochodów ciężarowych, które zjechały z taśmprodukcyjnych DAF-a w Eindhoven i Leyland (Wielka Brytania) w 2008 r.

 

DAF LF: mobilne centrum dowodzenia dla Stołecznej Policji

Stołeczna Policja wzbogaciła się o dwa mobilne posterunki na podwoziach markiDAF serii LF. Samochody zakupiło miasto a Komendantowi GłównemuPolicji Warszawskiej kluczyki wręczyła Prezydent stolicy HannaGronkiewicz-Waltz.

 

DAFy LF dla EKO Holding

Firma EKO Holding, jedna z największych sieci supermarketów w Polsce,odebrała w siedzibie dealera DAF Warsaw Trucks Center w Długołęce k.Wrocławia 3 pojazdy DAF LF55. To pierwsze samochody DAF w całej flocie firmy.

 

Pierwszy DAF LF z Tajwanu

Pierwszy egzemplarz zmontowanej lokalnie ciężarówki DAF LFprzeznaczonej do dystrybucji opuścił linię produkcyjną w zakładzie FASC(Formosa Automobile Sales Corporation) na Tajwanie. Firma DAF istnieje na rynkutajwańskim od 2006 roku i jest tam wiodącym producentem pojazdówciężarowych.

 

DAF LF i CF w wersjach Euro 6

Podczas targów Birmingham Truck Show DAF zaprezentował nowe modele LF iCF w wersjach Euro 6. Nowy LF Euro 6 do transportu dystrybucyjnego i nowy CFEuro 6 do szerokiego zakresu zastosowań są wyposażone w nowe podwozia, noweukłady napędowe, a wnętrza i stylistyka zewnętrzna są zaprojektowane odnowa, podkreślając podobieństwo do nowego modelu XF.

 

Ciężarówki DAF z Brazylii

W Brazylii w miejscowości Ponta Grossa uruchomiona została nowa fabrykakoncernu Paccar, w której powstawać będą pojazdy ciężarowe markiDAF.

 

DAF-y z polskimi zabudowami

Firma DAF Trucks wybrała polską firmę KH-KIPPER do produkcji zabudowy nanowym podwoziu DAF LF.

 

Aerodynamiczna ciężarówka

DAF wprowadza na rynek 12-tonową ciężarówką LF w wersji Aerobody,czyli wyposażoną w fabrycznie montowaną aerodynamiczną zabudowę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "DAF LF".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019