Wyszukiwałeś:

DAF

. Znaleziono 203 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DAF

Spróbuj też wyszukać: daf lf daf xf NAVARA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 203 wszystkich):

Nowy serwis i salon DAF w Rzeszowie

Pod koniec września br. odbyło się oficjalne otwarcie nowego serwisu i salonusprzedaży DAF w Rzeszowie, należącego do Grupy Wanicki. Otwarcia dokonaliDyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska - Cornelis van der Lee oraz gospodarzimprezy Wiesław Wanicki.

 

60-lecie produkcji samochodów ciężarowych DAF

„Pierwsze seryjnie produkowane podwozia ciężarowe z fabrykisamochodów N.V. Van Doorne’a w Eindhoven odsłonięto wczoraj przyaplauzie publiczności”, donosił Holenderski Kurier Transportowy 29 lipca1949 r. Nowo budowana fabryka miała w 1950 r. wyprodukować dwa tysiąceciężarówek. To zupełnie odmienna skala produkcji w porównaniu zponad 65 000 samochodów ciężarowych, które zjechały z taśmprodukcyjnych DAF-a w Eindhoven i Leyland (Wielka Brytania) w 2008 r.

 

DAF: Podsumowanie roku 2009

Mimo że 2009 rok upłynął pod znakiem kryzysu, DAF jest zadowolony zutrzymania pozycji lidera w sprzedaży najcięższych pojazdówciężarowych (powyżej 16 ton DMC). Dzięki rozwojowi sieci dealerskiej iserwisowej oraz planom inwestycyjnym, koncern patrzy w przyszłość zoptymizmem.

 

DAF Trucks przejmuje udziały mniejszościowe w TATRA a.s.

DAF Trucks i TATRA podpisały umowę dotyczącą przejęcia przez DAF 19%udziałów w TATRA a.s. Ponadto DAF będzie dostarczać czeskiemuproducentowi ciężarówek silniki i kabiny.

 

Mocarze DAF dla Skanska

gdański dealer firmy DAF – DBK – przekazał firmie Skanska trzyspecjalistyczne ciągniki siodłowe DAF XF 105.460 Euro 5, które będąpracowały w zestawach z niskopodwoziowymi naczepami. Jeden z nich to trzyosiowymodel FTT 6x4, z którym można tworzyć zestaw o dopuszczalnej masiecałkowitej 110 ton, a dwa pozostałe to trzyosiowe modele FTG 6x2.

 

Olimpiada Techniczna DAF

W drugiej połowie grudnia 2011 roku w hotelu Warszawianka w Jachrance odbyłasię uroczysta gala ogłoszenia wyników I OLIMPIADY TECHNICZNEJ DAF orazceremonia wręczenie nagród finalistom. Najlepszym Mechanikiem DAF roku2011 został Paweł Nowak z firmy DBK, autoryzowanego dealera firmy DAF wToruniu.

 

DAF ? numer jeden w segmencie ciągników

W 2011 roku spółka DAF jeszcze bardziej wzmocniła swoją pozycję naeuropejskim rynku samochodów ciężarowych. W kategorii pojazdówciężkich (powyżej 15 ton) holenderski producent ciężarówekosiągnął rekordowy udział 15,5% w rynku Unii Europejskiej*, co oznacza, żejest na dobrej drodze do osiągnięcia średnioterminowego celu, jakim jestpoziom 20%. Udział na poziomie 18,9% w rynku europejskim daje DAF pozycję nr 1w segmencie ciężkich ciągników.

 

Program ATe w centrum uwagi firmy DAF

Podczas wystawy Bedrijfsauto RAI 2012, która odbędzie się w Amsterdamiew dniach 17–21 kwietnia, firma DAF Trucks skupi się na promocji programuAdvanced Transport Efficiency (ATe) – kompleksowej oferty rozwiązańmających na celu zwiększenie oszczędności paliwa, zmniejszenie emisjizanieczyszczeń oraz podwyższenie wydajności pojazdu.

 

DAF N.V. nagradza

Firma Usługi Transportowe ze Sroczkowa odebrała nagrodę specjalną DAF N.V.za udział w ogólnoeuropejskim internetowym badaniu satysfakcjiklientów DAF. Voucher na przegląd Y dla samochodu ciężarowego DAFodebrał właściciel firmy pan Waldemar Kaczmarczyk z rąk MaciejaTrzebiatowskiego, Dyrektora ds. Serwisu i Rozwoju Sieci Dealerskiej DAF TrucksPolska.

 

40 lat DAF ITS

Międzynarodowa pomoc drogowa DAF ITS (International Truck Service) świętuje40-lecie swojej działalności. DAF ITS szybko przywraca sprawność pojazdom poawarii i jest uważana za czołową organizację usługową w branżytransportowej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019