Wyszukiwałeś:

DB4

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DB4

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Aston Martin i Zagato znowu razem

W tym roku piękny, klasyczny Aston Martin DB4GT Zagato świętuje swojąpięćdziesiątkę i z tej okazji brytyjski producent po raz kolejny pokażesamochód, stworzony przy współpracy z włoskim domem mody.

 
 

Aston Martin Zagato

 

Zaprezentowany na wystawie w Genewie Aston Martin V12 Zagato to efekt współpracy brytyjskiej marki samochodowej i włoskiego domu mody. Auto powstało na bazie modelu V12 Vantage dla uczczenia legendarnego DB4 GT Zagato sprzed pięćdziesięciu laty. Pod maską V12 Zagato znalazł się 6-litrowy silnik V12 o mocy 517 KM i maksymalnym momencie obrotowym 570 Nm.

 

Myślałeś, że Bugatti Veyron jest drogie?

Na wielu z nas wrażenie robią ceny takich samochodów jak BugattiVeyron, McLaren P1 czy LaFerrari. Jednak nawet gdy zsumujemy cenę wszystkichtych trzech modeli nie przebijemy ceny choćby najtańszego auta z poniższejlisty. Zobaczcie, ile kosztowały najdroższe auta wszechczasów.

 

Historia BMW Serii 7 - klasa biznes po bawarsku

Nowe BMW Serii 7 miało niedawno swój huczny debiut. Najświeższalimuzyna z Monachium tradycyjnie wprowadziła kilka nowości do segmentu, a mywspominamy co oferowały wszystkie poprzednie "siódemki".

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019