Wyszukiwałeś:

DB7

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DB7

Spróbuj też wyszukać: aston martin

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

 

Trzeci z zamożnego rodu

Już latem nadchodzącego roku zadebiutuje najmniejszy Aston Martin.Ultraluksusowo-sportowa marka koncernu Ford, poszerzy tym samym swoją ofertędla kolekcjonerów, ludzi biznesu, najlepszych sportowców, gwiazdpop-kultury i koronowanych głów.

 

Zagato z Południowej Afryki

Zagato powraca na ulice. Tym razem firma zajmująca się projektowaniemnietuzinkowych samochodów będzie współpracować z pochodzącym zPołudniowej Afryki producentem Perana Performance Group. Owocem ich prac jestmodel Z-One, który zostanie oficjalnie zaprezentowany w Genewie.

 

Zostań Bondem za pół miliona

Brytyjski producent supersamochodów "Jej KrólewskiejMości" zapowiedział swoje istnienie na polskim rynku już kilka miesięcytemu. Jednak dopiero teraz oficjalnie wiadomo, ile trzeba będzie zapłacić abystać się posiadaczem Astona Martina.

 

Jeszcze lepsze GT3 RS

Porsche widocznie nie było w 100% zadowolone z dotychczasowego 911 GT3 RS,zatem postanowiło jeszcze bardziej auto naostrzyć.

 

Aston Martin i Zagato znowu razem

W tym roku piękny, klasyczny Aston Martin DB4GT Zagato świętuje swojąpięćdziesiątkę i z tej okazji brytyjski producent po raz kolejny pokażesamochód, stworzony przy współpracy z włoskim domem mody.

 

Kup auto należące do gwiazdy

24 maja będzie można wejść w posiadanie wyjątkowych samochodów,które należały do postaci kina z Hollywood. Oba samochody to od dawnaikony brytyjskiej motoryzacji.

 

Pierwsze informacje o nowym Aston Martinie

Na rok 2016 Aston Martin szykuje następcę swojego topowego modelu. Producentz Gaydon dwoi się i troi jaką nazwę przyjąć dla modelu, który podmaską ma mieć serce z Affalterbach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019