Wyszukiwałeś:

DHL

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DHL

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Pierwsze hybrydowe ciężarówki w Europie

Deutsche Post World Net to pierwszy dostawca usług logistycznych w Europie,który postanowił przetestować w swojej działalności samochodyciężarowe z napędem hybrydowym. Decyzję o rozpoczęciu największego testuflotowego w historii firmy podjęto podczas styczniowego Światowego ForumMobilności w Stuttgarcie.

 

Rekordowe wyniki sprzedaży Mitsubishi Fuso

W ciągu pierwszego półrocza 2008 r. wyniki sprzedaży Mitsubishi FusoEurope były lepsze o 15,2% w porównaniu do roku ubiegłego - wzrosły dopoziomu 9.900 pojazdów (od stycznia do czerwca 2007 r. sprzedażwyniosła 8.583 sztuk).

 

Hybrydowe Fuso Canter w Londynie

Daimler AG przekazał do testów największą w Europie flotęciężarówek hybrydowych - 10 pojazdów Fuso Canter Eco Hybridtrafiło w Londynie do ośmiu klientów. Celem tych trzyletnichtestów jest uzyskanie nowych informacji na temat eksploatacji7,5-tonowych ciężarówek hybrydowych oraz zademonstrowanie wysokiegopoziomu wydajności napędu elektryczno-dieslowego

 

Transport znów na plusie

Początek roku to powolna odwilż dla zmrożonej kryzysem branży transportowej.Rośnie wywóz towarów na Litwę i do Turcji, coraz więcejsprowadzamy z Korei i Ameryki Płd. Mimo to  przedstawiciele firmlogistycznych ostrożnie zaczynają mówić o oznakach poprawy. Branżatransportowa pierwsza odczuła spowolnienie gospodarcze i pierwsza zauważasygnały odwrócenia tego trendu.

 

SmartTruck – dynamiczna nawigacja na usługach DHL

W Berlinie ruszył pilotażowy projekt o nazwie SmartTruck, czyli wybórtrasy w oparciu o informacje on line z zaplanowanej marszruty pojazdu. Docentrum miasta wyruszą dwa samochody dostawcze Deutsche Post DHL, wyposażone woprogramowanie do tzw. dynamicznego planowania trasy.

 

Scania zostaje głównym dostawcą DHL w Europie

Scania podpisała z firmą transportową i logistyczną DHLogólnoeuropejską umowę, na podstawie której Scania otrzymujestatus rekomendowanego dostawcy dużych samochodów ciężarowych dlaprzewoźników pracujących dla DHL.

 

Deutsche Post DHL kupi 1800 samochodów Volvo

Volvo Trucks uzyskało status preferowanego dostawcy międzynarodowej firmylogistycznej Deutsche Post DHL. Obydwie firmy zawarły ramową umowęzakładającą potencjalną możliwość dostawy 1800 samochodówciężarowych w ciągu następnych dwóch lat.

 

Miej świadomość

Ponad 50 procent użytkowników międzynarodowego forum na portaluWorldtrucker stara się jeździć w sposób maksymalnie oszczędny. Takwynika z ankiety w której wzięło udział 1300 spośród ponad 17000 użytkowników portalu Worldtrucker

 

Bio-DME w ciężarówkach Volvo

Projekt Bio-DME ma na celu ocenę potencjalnego rynku dla Bio-DME (eterudimetylowego) jako paliwa do samochodów użytkowych. Wstępne rezultaty zpółmetka tego dwuletniego przedsięwzięcia pokazują, że Bio-DME jużjest z powodzeniem stosowane w transporcie. Zastąpienie oleju napędowegoBio-DME umożliwiłoby zredukowanie emisji CO2 aż o 95 procent.

 

DHL: wspieramy motoprodukcję od pierwszego szkicu do salonu

Firma logistyczna DHL oferuje nowe usługi pozwalające ułatwić rozwój,produkcję i wprowadzanie na rynek nowych samochodów. Nowa strukturaopracowana przez DHL opiera się na trzech modułach logistycznych, któreklienci sektora motoryzacyjnego mogą łączyć lub wdrażać osobno.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019