Wyszukiwałeś:

DKV X

Euro X

Service X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: DKV Euro Service

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Tańsze tankowanie z DKV

Emitent kart serwisowych DKV Euro Service oferuje polskim kierowcom pomoc wplanowaniu wydatków na paliwo. Dostępne narzędzia: Monitor Cen i Nawigatorumożliwiają generowanie łącznych oszczędności na tankowaniu do 10%.

 

DKV poszerza współpracę

Firma DKV Euro Service jest w trakcie rozbudowy sieci stacji, które akceptowaćbędą karty paliwowo-serwisowe o nazwie DKV Card. Po wejściu we współpracęz Grupą Lotos, w nowym systemie działa już około 160 stacji, w tym 39oznaczonych logiem ESSO.

 

Porozumienie DKV ze Starter TruckService

DKV Euro Service, operator kart paliwowo-serwisowych, podpisał umowę z nowymdostawcą usług assistance – firmą Starter TruckService. Polscy kliencimogą liczyć w razie awarii na naprawę pojazdu, przeładunek towaru czydowóz paliwa. Usługi te rozliczane są bezgotówkowo przez DKV.

 

Kartą DKV zapłacisz za drogi w Słowenii

Dzięki karcie paliwowo-serwisowej DKV można już rozliczać opłatydrogowe w Słowenii w każdej dostępnej formie. Kart działa w dwóchsystemach poboru myta: elektronicznym gdzie naliczanie opłat odbywa się wsystemie ABC oraz za pomocą karty pre-paid DARS Transporter.

 

Floty samochodowe stawiają na internet

Jak wynika z ankiet przeprowadzanych w 2009 r. przez DKV Euro Service, internetjest najlepszą metodą kontaktu z firmami branży transportowej. Ponad połowanowych użytkowników kart paliwowych dowiedziała się o ich istnieniuwłaśnie przez strony www.

 

DKV: w transporcie umiarkowany optymizm

Instytut ProgTran przeprowadził na zlecenie firmy DKV Euro Service analizęrynku transportu drogowego w 11 krajach Europy, w tym w Polsce. Jak sugerująwyniki przeprowadzonego pod koniec 2009 r. Badania, prognozy dla firmtransportowych na najbliższe trzy lata są optymistyczne. Problemy mogą miećjedynie przedsiębiorstwa zajmujące się przewozem osób. Raportwskazuje, że w ciągu najbliższych trzech lat w Polsce o 1/10 wzrośnieilość towarów transportowanych przez polskich przewoźników,zaś ilość osób korzystających z autokarów może spaść o 3proc.

 

Nowy prezes DKV Euro Service

Od 1 kwietnia pełne kierownictwo nad firmą DKV Euro Service obejmie wieloletniczłonek zarządu, Alexander Trautmann. Dotychczas na czele przedsiębiorstwastały dwie osoby odpowiedzialne za różne obszary działania.

 

DKV Card przez internet

Eurowinieta to opłata za korzystanie z autostrad na terenie krajówBeneluksu, Danii i Szwecji. Obowiązuje wszystkie pojazdy o masie powyżej 12 t.Posiadacze karty paliwowej DKV Card mogą teraz zakupić winietę przezinternet, jeszcze przed wyruszeniem kierowcy w trasę.

 

DKV Card: eurowiniety przez internet

Eurowinieta to opłata za korzystanie z autostrad na terenie krajówBeneluksu, Danii i Szwecji. Obowiązuje wszystkie pojazdy o masie powyżej 12 t.Posiadacze karty paliwowej DKV Card mogą teraz zakupić winietę przezinternet, jeszcze przed wyruszeniem kierowcy w trasę 

 

DKV: Karty paliwowe w Europie coraz popularniejsze

Karty paliwowych są najpopularniejsze w krajach Beneluksu z najwięcej dieslatankują Brytyjczycy. Wybierając operatora karty firmy kierują się przedewszystkim ceną i przejrzystością rozliczeń – tak wynika z badań niemieckiego instytutu badań rynkowych „Produkt + Markt”przeprowadzonych na zlecenie DKV Euro Service.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "DKV Euro Service".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021